HOT! Microsoft zapowiada wielką aktualizację Xbox One. Pliki trafią do graczy już jutro

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Amerykanie pod koniec 2015 roku zapowiedzieli krótką przerwę w publikowaniu znaczących aktualizacji do Xboksa One. W tym czasie firma zajmowała się usprawnieniem najnowszego systemu, a jednocześnie małymi krokami przygotowywano nowe elementy. Dzisiaj Microsoft potwierdził datę premiery nowej aktualizacji i pliki trafią do nas już jutro.

Microsoft w ostatnich dwóch miesiącach nie publikował większych aktualizacji do Xboksa One. Od czasu do czasu pobieraliśmy nową łatkę, ale pliki jedynie usprawniały New Xbox One Experience. System działa coraz to lepiej, więc firma mogła ogłosić publikację nowego firmware.

Już jutro pobierzemy pliki, które dodają do konsoli następujące funkcje:

  • Zobacz kto jest w party – funkcja umożliwiająca sprawdzenie graczy przed dołączeniem do zespołu.
  • Ranking Gamerscore – możliwość porównywania osiągów z punktami znajomych w specjalnych rankingach.
  • Zmiana organizacji Pins – zmiany w układzie szpilek oraz dostęp do nich w trybie offline.
  • Aktualizacja Activity Feed – otrzymamy powiadomienie, gdy pojawią się nowe informacje od znajomych, a następnie po kliknięciu w odnośnik zobaczymy post, który będzie znajdował się zawsze na górze kanału.
  • Dołączanie do audycji na Twitchu – łatwiejszy dostęp do oglądania rozgrywki znajomych na Twitchu.
  • Poprawka w Suggested Friends – Xbox One zasugeruje znajomych i w propozycjach pojawi się więcej informacji o użytkowniku.
  • Ukryta zakładka „ready-to-install” – możliwość ukrywania produkcji gotowych do zainstalowania.
Stosowną aktualizację otrzyma również aplikacja Xbox i zainteresowani otrzymają między innymi sklep dla Awatarów, zakładkę z najważniejszymi informacjami dla graczy oraz sugerowanych znajomych.

 

BOBOROBO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
z jakiej serii lub wydania jest xone na zdjeciu do posta ?
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Halo 5 Limited Edition
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Świetnie, że piny będą teraz również Offline.
 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogli by dodać możliwość pobierania gier że wstecznej kompatybilności z poziomu konsoli.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Drewmajster93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dalej oczekuje opcji słuchania muzyki w tle :( W X360 dało się, więc powinni wpierw sie zająć tym.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mogli by dodać możliwość pobierania gier że wstecznej kompatybilności z poziomu konsoli.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Przecież można, gry i programy > w prawo do końca i masz listę do instalacji, chyba że chodzi i o kupowanie ?
 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O dodawanie / kupowanie

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mogli by dać nagrywanie do tv :p chciałem sobie nagrać program ale mam do dupy dekoder od orenż, odpaliłem więc łoniaka z przekonaniem że on mi nagra a tu lipa, nie ma takiej opcji.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja się cieszę z tych 2 rzeczy:
  • Ranking Gamerscore – możliwość porównywania osiągów z punktami znajomych w specjalnych rankingach
  • Ukryta zakładka „ready-to-install” – możliwość ukrywania produkcji gotowych do zainstalowania.
 

Tomtu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Weszła już komuś ta aktualizacja? Pół godziny temu jeszcze nic nie było...
 

Kil3r

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej a mam takie małe pytanie ,czy do xboksa da sie jakos podlaczyc antene zeby miec tv cyfrowa bez dekoderów ?
 

elvizs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kil3r: musisz sobie kupić Microsoft Xbox One Digital TV Tuner - cena ok 110 zł.
 

warone

Banned
Użytkownik
Weszła już komuś ta aktualizacja? Pół godziny temu jeszcze nic nie było...
U mnie cisza przed chwila sprawdzałem
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
10 minut temu sprawdzone i nic nie ma
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
10 minut temu sprawdzone i nic nie ma
Również brak :p

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2


Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie jest, ale musiałem ręcznie aktualizować. 501mb.
 

warone

Banned
Użytkownik
U mnie tez się pojawiła właśnie aktualizuje konsole
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No to git, że jest. Jak sprawdzałem rano nic nie było. Sprawdzałem koło 15 też nic nie było :). Dobrze, że już jest to trzeba będzie XO włączyć trochę wcześniej by zrobił update :)
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta aktualizacja jest tak zbudowana... Wszystko się wiesza, jak przeglądam coś w grach to wyrzuca mnie do głównego menu, nie moge zobaczyć swoich osiągnięć, mam informację "jak zdobędziesz jakieś doświadczenia, będą tu wyświetlane". Czemu dodając coś musieli zepsuć wszystko :(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom