1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zaprasza na seriale - znamy szczegóły nadchodzących materiałów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od dawna wiemy, że amerykańska korporacja przygotowuje na swoje platformy materiały wideo, które będą mogli oglądać posiadacze Xboksów One oraz Xboksów 360. Natomiast dzisiaj poznaliśmy kilka szczegółów nadchodzącej ramówki.

Seria materiałów zadebiutuje na konsolach już w czerwcu w ramach Xbox Originals. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy z Redmond – w najbliższym czasie posiadacze konsol Microsoftu otrzymają dramaty, komedie, filmy dokumentalne, bajki, a nawet dostaną możliwość oglądania specjalnych wydarzenia na żywo.

Tak przedstawiają się nadchodzące programy:

• Halo – od Ridleya Scotta. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.
    • Halo – od Stevena Spielberga.
    • Humans – program będzie bazował na szwedzkim serialu „Real Humans” z 2012 roku. W przygotowaniu jest pierwsze 8 odcinków, a fabuła opowie o świecie, w której androidy są pomocnikami ludzi.
    • Every Street United – reality show, które poprowadzą Thierry Henry i Edgar Davids. Znani piłkarze będą szukać nowych talentów w każdym zakątku globu. Na zakończenie w Rio de Janeiro odbędzie się turniej 4 na 4 w piłkę uliczną.
    • Signal to Noise – serial dokumentalny. W jednym z odcinków poznamy szczegóły poszukiwania legendarnych kartridży z E.T.
    • Winterland – serial o przetrwaniu w świecie po nuklearnym wybuchu.
    • Gun Machine – serial o detektywie, który szuka seryjnego zabójcę.
    • Festiwal Bonnaroo – w czerwcu zainteresowani zobaczą transmisję na żywo z festiwalu.

Microsoft ma w planach jeszcze wiele produkcji, a przynajmniej kilka jest we wstępne fazie tworzenia. Warto tylko wspomnieć, że w planach jest stworzenie seriali w uniwersum Gears of War, Fable, State of Decay, Forza Motorsport oraz Age of Empires

Co sądzicie o powyższej ramówce? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Serial Fable - czemu nie!
    Jestem tylko ciekaw jak będzie z dostępnością tego w Polsce + czy będzie potrzebne coś więcej niż abonament GOLD.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fajna sprawa. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.. Oby nie było tak, że nawet 1/4 z tego nie wyjdzie..

Wiem, wiem.. mam bardzo ograniczone zaufanie do panów z M$..

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jeżeli starczy tylko gold to super zawsze coś nowego jeżeli za dopłata tak jak obecne seriale na Xo to niech się bujają .

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam nadzieję że serial Halo będzie w dość przystępnym jezyku :) Jeszcze nie wszystkie filmy EN rozumiem... z przerywnikami w halo 3 miałem lekkie problemy :(

7. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jako fan Piłki Nożnej czekam na "Every Street United". Pomysł przyjmę z wielką radością o ile wystarczy sam Gold. Cieszy fakt że MS nie zapomina o X360.

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1

Wczytywanie...

Poleć forum