1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zaprezentował Xbox App

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 21, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W trakcie konferencji Microsoftu pojawił się Phil Spencer, który zaprezentował „Xbox App”. Aplikacja sprawi, że Xbox One będzie współgrał z nowym systemem operacyjnym.

Xbox App to aplikacja, która pojawi się na wszystkich urządzeniach z Windows 10 – komputerach osobistych, smartfonach oraz tabletach.

Dzięki aplikacji będziemy mogli przeglądać listę znajomych, wysyłać wiadomości, oglądać aktywności, czy też komentować rozgrywkę przyjaciół.

Szef marki Xbox zapowiedział, że Xbox App sprawi, że konsola Microsoftu będzie współgrać z nowym systemem na każdej płaszczyźnie.

Gracze otrzymają możliwość zapisywania fragmentów rozgrywki, którymi będziemy mogli dzielić się na aktywnościach.

Windows 10 pozwoli również na wspólną grę pomiędzy użytkownikami Xboksa One oraz komputerów osobistych.

Ostatnia edycja: Styczeń 21, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. wendrol13

wendrol13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    K-ce
    Dodatkowo będzie stream z xbox'a na inne urządzenia :D

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Eee... Przenoszę się w takim razie na PS4. Nie mam zamiaru grać na multi z "Pjecetofcami"

EDIT: I możemy zaczynać powoli żegnać markę Xbox, jak będzie można grać w exy na "PeCeTaCH" w taką Forzę np.

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ten Cross-play to powaga ? Jak to będzie wyglądać w takich FPS jak CoD czy BF gdzie myszka zmiażdży pada ?

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    o ile wiem podłączenie klawiatury i myszki do grania na ps4 przestałobyć problemem pare miesięcy temu, sorry, zostaje wiiu [​IMG]

7. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nikt nie powiedział że fpsy będą miały ta opcję, ale jest to duży krok do przodu brakuje tego między konsolami, turnieje i te sprawy .

Wysłane z mojego HTC One max

8. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A wiadomo kiedy ta Xbox app wychodzi?

9. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  10. bonio4

bonio4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Moim zdaniem nie ma takiej opcji żeby gry z konsol takie jak FORZA zaczęły wychodzić na PC. Będzie za to możliwość pograć np w taka fife wspólnie na różnych platformach. Rozgrywka musi być identyczna aby to miało ręce i nogi, bez równych szans dla obu stron to nie ma opcji bytu.

11. unname

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można będzie grać w forze na PC ale to będzie tylko stream obrazu z konsoli. Mnie zastanawia czy trzeba będzie dokupywać coś do pada żaby można go było podłączyć do PC, czy wystarczy tylko kabel micro usb. Wiadomo kiedy win 10 wychodzi?

12. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Pad działa po podłaczeniu usb. Tylko po co miałbyś podłączać pada do kompa? Wydaje mi się, że z tym streamem to raczej w obrębie jednej sieci i pad byłby sparowany normalnie z konsola tylko obraz byłby wysyłany na PC czy tablet.
    Granie w odrębnych sieciach przy przesyłaniu obrazu będzie generowało lagi. Dla mnie osobiście taka opcja bomba, tv mam dość często okupowany a tak odpale obraz na lapku i gitara. Nawet w wyrku będzie można pyknąć meczyka przed spaniem :)

13. unname

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodzi mi o granie w obrębie jednej sieci, ale ja mam PC podłączonego do routera kablem a nie przez wi-fi i stoi on dość daleko od konsoli. W takim przypadku z czym pad by miał być połączony?

14. cub33

cub33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak myślicie wspólne serwery będą dla wszystkich gier? :) oby było GTA :)
    Czekam na możliwość podłączenia klawiatury i myszki i jestem spełniony :)

15. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz wręcz idiotyczne podejście do tematu. Zapomniałeś do czego służy konsola? Do gier na padzie a podłączanie myszki to największa głupota. Trzeba było czekać i kupić gta na kompa. Cały ten system co chcą wprowadzić to głupota największej rangi. Szczęście że nie mam Xboxa.
    ☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk

16. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Granie na konsoli mi odpowiada nie musisz się martwić chodzi mi o wyrównane szanse w przypadku fpsów w przypadku połączenia serwerów :) a dodatkowo przeglądanie internetu jest niewygodne a z myszką było by super :) trzeba iść do przodu odpowiada Ci gra na padzie to graj ale klawiatura+myszka może służyć do innych rzeczy i dać nowe możliwości :)

17. bonio4

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Softwarowo na pewno nie ma przeszkód aby tak to rozwiązać, pytanie tylko na ile to się sprawdzi w czasie grania. Sygnał z pada w końcu musi być przesłany do kompa z którego dalej dopiero do konsoli.

18. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jeżeli ci odpowiada mysz i klawiatura pod TV w salonie to twoja sprawa. Wielu ludzi (w tym ja) trzyma konsolę w salonie podłączoną do TV w odległości kilku metrów od TV... gdzie tutaj miejsce na klawiaturę i mysz? W ostateczności zgodziłbym się z obsługą IE, ale do tego wystarczy taki bajer :

http://allegro.pl/klawiatura-mobilna-mini-nano-trackball-art-handy-i4897402199.html

O ile konsola by to obsłużyła...

19. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem Cię ale wiele osób gra na monitorze :) podałem luźną propozycje bardzo mi na tym nie zależy :) samą możliwość mogli by dodać :) kto bd chciał bd używał :)

Ale żeby użyć tej klawiatury co wysłałeś ms musiałby na to pozwolić i właśnie o to mi chodzi :)

20. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Straszna kaszana z tym graniem XBOX vs PC ,myszka zmiażdży Pada , teraz jak gram w BO 2 i chlopaki grają na myszce do Xboxa 360 to nie ma szans.

21. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Będą wyodrębnione serwery :) jeśli bedziesz chciał zagrasz napewno nie będzie musiał na sile grać xbox vs PC :) ja się cieszę bo większość kumpli ma PC :)

Wczytywanie...

Poleć forum