Microsoft zaprezentował Xbox App

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj na prezentacji Philip grał w Fable na padzie, więc może będzie zablokowana możliwość gry na klawiaturze.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
należy tylko sobie zdać sprawę z tego, że corssplatform będzie dotyczył zapewne Games For Windows. Nie sądzę aby obejmował STEAM :p
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
Granie na konsoli mi odpowiada nie musisz się martwić chodzi mi o wyrównane szanse w przypadku fpsów w przypadku połączenia serwerów :) a dodatkowo przeglądanie internetu jest niewygodne a z myszką było by super :) trzeba iść do przodu odpowiada Ci gra na padzie to graj ale klawiatura+myszka może służyć do innych rzeczy i dać nowe możliwości :)
A to zwracam honor,ale mimo to uważam ten pomysł za nie wypał Microsoftu.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Granie na konsoli mi odpowiada nie musisz się martwić chodzi mi o wyrównane szanse w przypadku fpsów w przypadku połączenia serwerów :) a dodatkowo przeglądanie internetu jest niewygodne a z myszką było by super :) trzeba iść do przodu odpowiada Ci gra na padzie to graj ale klawiatura+myszka może służyć do innych rzeczy i dać nowe możliwości :)
Czy ja dobrze rozumiem chcesz przeglądać neta na kompie przez xboxa?
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy ja dobrze rozumiem chcesz przeglądać neta na kompie przez xboxa?
a dlaczego by nie? mi jest łatwiej nieraz wrzucić coś w wyszukiwarkę w xbone niż iść, wybudzać kompa z uśpienia etc... nie widzę w tym nic dziwnego

z youtube twoim zdaniem też tylko na kompie? ja z youtube korzystam na TV od dobrych 2 miechów i jedyna przeszkoda jaką napotykam to właśnie brak wprowadzania z klawiatury :/

dzięki temu kompa odpalam tylko jak potrzebuję do banku się dobić albo pocztę sprawadzić
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale tutaj chodzi o korzystanie z neta na kompie ale przez xboxa. Czyli dokładnie tak samo ale przez przeglądarkę xboxa która nie obsługuje np flash playera...

A co przeglądania internetu na tv można użyć smartfona:) ekran robi za gładzik i można szybko wpisywać dzięki swype:)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Ale tutaj chodzi o korzystanie z neta na kompie ale przez xboxa. Czyli dokładnie tak samo ale przez przeglądarkę xboxa która nie obsługuje np flash playera...
Nie chodzi mi o przeglądanie internetu bezpośrednio na konsoli na tv :) mam komputer z drewna i płynnej chodzi przeglądarka na xo :) komputer kurzy się odpalam go raz na tydzień :)

Co do Flash Playera to lipa liczę ze się go kiedyś doczekamy :)
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie aplikacji smartglass na smartfona i wykorzystanie tel jako touchpada i klawiatury. Sam tak robię i to się sprawdza:)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie aplikacji smartglass na smartfona i wykorzystanie tel jako touchpada i klawiatury. Sam tak robię i to się sprawdza:)
No widzisz nie wiedziałem ze smart Glass działa jako touchpad... :) zaraz sprawdzę :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Panowie pomyślcie o lagach jakie wystąpią przy streamingu. Myślę, że granie multi odpada. Jak input lag w tv ma znaczenie to co dopiero taki streaming.
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie w domu między komputerami ping wynosi <1 ms. Więc moim zdaniem nie będzie problemu.
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodzi mi o granie w obrębie jednej sieci, ale ja mam PC podłączonego do routera kablem a nie przez wi-fi i stoi on dość daleko od konsoli. W takim przypadku z czym pad by miał być połączony?
Ja nawet dziś pada używam do grania w część gier, bezprzewodowo. Kupiłem takie ustrojstwo do PCta. Być może wlaśnie tak. Windows 10 w wersji preview wraz z tą aplikacją już jest od wczoraj. Testuję niestety nie mam One aby sprawdzić czy to już działa ale wątpię, aby oprogramowanie konsoli i wczesny Windows były już na to przygotowane. To chyba kwestia kilku miesięcy.
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to zwracam honor,ale mimo to uważam ten pomysł za nie wypał Microsoftu.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk
A ja myślę, że tym sposobem strzelają w kolano Sony. Tu nie chodzi tylko o PC ale i Laptop tablet i telefon. W żaden sposób nie likwiduje to potrzeby istnienia konsoli a rozwija ją. Pomyśl że część aplikacji z windowsa 10 także ma zacząć działać na xone.
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
Ale zobacz,będą gracze na padach i myszkach,jakie masz szansę? Żadne. Powinni połączyć Xboxa i ps4 jako konsole,komputery to inny sprzęt i powinno tak zostać.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
Będą wyodrębnione serwery :) jeśli bedziesz chciał zagrasz napewno nie będzie musiał na sile grać xbox vs PC :) ja się cieszę bo większość kumpli ma PC :)
puste wyodrebnione serwery .
 

Do góry Bottom