HOT! Microsoft zaskoczony zainteresowaniem Elite Controllerem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Na początku miesiąca do sprzedaży trafił nowy gamepad, który zniknął tak szybko, jak się pojawił. Microsoft najwyraźniej nie spodziewał się wyniknięcia takiej sytuacji i kaja się przed konsumentami, którzy nie są w stanie nabyć urządzenia.

Elite Controller to naprawdę kawał solidnie wykonanego sprzętu. Pomimo ustalonej ceny 150 dolarów, która dla wielu stanowi definicję słowa "zaporowa", Microsoft wyzbył się praktycznie całego nakładu i nie jest w stanie zaspokoić aktualnego zapotrzebowania.

Microsoft najwyraźniej nie był w stanie wyprodukować tylu kontrolerów lub nie spodziewał się takiego popytu na ten konkretny sprzęt. Która opcja nie okazałaby się prawdą, początek okresu świątecznego to bardzo zły moment na braki na półkach.

Pracujemy nad dostarczeniem kolejnych sztuk do magazynów, przepraszamy za ich niedostępność. Nie chcę wam obiecywać gruszek na wierzbie. Zainteresowanie przerosło nasze założenia - mówi Phil Spencer za pośrednictwem Twittera.
Jaki jest Wasz stosunek do nowego gamepada? Bierzecie, jak tylko będzie okazja, czy może już macie jeden obok konsoli?


 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pad kozak tylko cena trochę zaporowa jak na polski rynek :-(

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
 

warone

Banned
Użytkownik
Pada juz mam obok konsoli i faktycznie zainteresowanie wielkie ja mialem tydzień opóźnienia od premiery bo po prostu nie dotarły ale pad super .
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zazdroszczę Wam, zrobiłem preorder w RTV Euro AGD 2 listopada. Pad będzie mooooże w tym tygodniu...
 

Janusz1505

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pad konkretny szkoda że nie można go narazie nigdzie kupić obszedlem wszystkie sklepy w Niemczech i we wszystkich mi powiedzieli że pad będzie dostępny dopiero po nowym roku
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety cena przesadzona. Mam nadzieję że z czasem zejdzie do tych 400pln.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Myślę, że prędzej doczekasz się nowej generacji, niż Elite zejdzie do 4 stówek...
 

rozrywkowy

Świeżak
Świeżak
Myślę, że prędzej doczekasz się nowej generacji, niż Elite zejdzie do 4 stówek...
raczej nie będzie nowej generacji, sprzedaż pada elite pokazała duże zapotrzebowanie na sprzęt z wyższej półki i Microsoft wprowadzi też droższą wersję konsoli coś w stylu XBOX ONE 4K, gry oczywiście będą wychodziły na obie konsole tylko w różnych rozdzielczościach.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Microsoft wprowadzi też droższą wersję konsoli coś w stylu XBOX ONE 4K, gry oczywiście będą wychodziły na obie konsole tylko w różnych rozdzielczościach.
Źródło...


>>>>>>>>>>>>

Co do pada to na zdjęciach użytkowników strasznie zapalcowany.
 

rozrywkowy

Świeżak
Świeżak
@krzys1190 nie wyciągaj części wypowiedzi z kontekstu, a te zaczynające się na "myślę" lub "raczej" są prywatnymi opiniami i przypuszczeniami.
 

warone

Banned
Użytkownik
raczej nie będzie nowej generacji, sprzedaż pada elite pokazała duże zapotrzebowanie na sprzęt z wyższej półki i Microsoft wprowadzi też droższą wersję konsoli coś w stylu XBOX ONE 4K, gry oczywiście będą wychodziły na obie konsole tylko w różnych rozdzielczościach.

Nie zrobią tego bo w pewien sposób oszukali by cześć graczy .Konsola z czym lepszym czego nie odczujemy specjalnie jak większy dysk lepsze chłodzenie tak ale jeden produkt który wyświetlał by 2 rożne rozdzielczości ? W życiu by tego nie zrobili chyba ze są idiotami i chcą sprowadzić na siebie gniew obecnych użytkowników .Szybciej wypuścili by nowa konsole .
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Raczej obecna generacja potrwa nie długo i wprowadzą następną.

Wysłane z mojego D5503
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Może tak być.
Bo generacja tak słaba że hoho

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie wprowadzą tak szybko nowej generacji bo na tą nie ma za duzo tytułów jeszcze...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Mi tez się tak wydaje właśnie.
Fakt faktem słaba ta generacja,ale tak jak piszesz,malo tytulow jest i tak jakby konsola jeszcze nie rozwinela skrzydel

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Raczej obecna generacja potrwa nie długo i wprowadzą następną.

Wysłane z mojego D5503
no jeszcze 8 lat jak w przypadku x 360 :p
 

Do góry Bottom