1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zbanował najlepszego achievement-huntera w polsce!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kondziu360, Listopad 3, 2009.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Większość z was pewnie słyszała o tej sprawie ale nie ma na forum żadnego tematu, dlatego dla niepoinformowanych:

lukkpl - To Gamertag polskiego gracza który od dawna utrzymywał się szczycie listy z najwyższym wynikiem GS w Polsce.
    23 października (piątek) lukk włączył rano konsolę i ujrzał swój aktualny Gamescore - 0 GS.
    Microsoft wyzerował punkty lukka z powodu uruchamiania gier przed premierą i glitchowania achievementów.
    Lukk napisał do MS e-maila z prośbą o przywrócenie mu jego wynku gdyż jak zapewnia, grał legalnie.

Petycja : Petition in defence of gamer lukkPL/petycja w obronie gracza lukkPL - Online Center
    Profil na MyGamerCard.net : lukkPL on MGC :: MyGamerCard.net Xbox Live Profiles

Co wy o tym sądzicie? :rolleyes:
    Proszę o sensowne odpowiedzi a nie riposty o beznadziejnym temacie i instrukcji odpalania gier na wave 4...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Na stronie, której podałeś Gamerscore nadal jest, dopiero na oficjalnej stronie faktycznie jego konto zostało wyzerowane LINK

Masakra... Strasznie mu współczuje, musiał poświęcić na to niesamowitą ilość czasu. Wątpie, żeby miał aż 274 oryginalnych gier, no chyba że ma gruby portfel :) Cały jego wysiłek poszedł na marne, ehhh... Według mnie gra na GS jest bezsensowna, achievementy jedynie wydłużają grę i nic więcej nie wnoszą.

Koleś podjął niezłe ryzyko - grał online przed premierą w dodatku podczas fali :)

4. KaMiL_xD

KaMiL_xD Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Z tego co mi wiadomo to on nie zarobił bana tylko jego konto zostało wyzerowane i przy jego gamertagu napisane ze osiągnięcia które zdobył zostały zglitchowane... A jego konto zostało wyzerowane dlatego że połowę osiągnięć zglitchował i odblokował je za pomocą programu za którego oczywiście powinien dostać bana lecz M$ był na tyle pobłażliwy że wyzerował mu konto a nie zbanował... Chociaż do końca nie wiem czy został zabanowany ale na bank jego konto zostało wyzerowane za odblokowywanie osiągnięć programem a nie za odpalanie gier przed premierą

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dość głośna sprawa, współczuje mu ;)

6. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    E tam;D Ja bylem pierwszy komu wyzerowali GS'a ;) Stalo sie to tylko dlatego ze taka osoba jak Arni Hell ktora stala sie zazdrosna o to ze ja w kilka godzin mialem 50 tysiecy a on musial cale zycie zapier*** na tego GS'a ;) Wiec wszystkich swoich znajomych namowil na to zeby wystawiali mi Skargi...pewnej nocy wlaczam konsole a tam 0 Gs'a . I na dodatek w rubryce Zone mam Napisane Oszust :) Microsoft napisal mi list i tam doczytalem ze wlasnie dzieki osoba z XBL dowiedzieli sie ze mam wgranego Gs'a ;) Tylko przez ludzka zazdrosc skasowali mi GO ;) Mysle ze lukkpl tez komus cos zrobil i postapili tak samo z nim jak ze Mna...;(

7. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z całym szacunkiem - ale nie uważasz że tak nabite achivki nie dają tej radości co te wypracowane własnymi rękoma w pocie czoła? ;]

8. sebool12

sebool12 Guest

Kod:
    What happened to their Gamerscore?

They've been caught cheating. Find out more
    Fajnie go oznakowali ., a czasem nie używał on cudzych save-ów ? Tak jak robi to jeden z moderatorów na tym forum ? (no comment)

9. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Autor pewnie sam nie rozumie co pisze.
    No i mam takie skromne pytanie, dlaczego temat nie zgadza się z tym co pisze autor?
    Ja bym to widział tak: Wyzerowany Gamescore dla najlepszego achievement-huntera w Polsce.
    Da się? No tak ale pewnie taki tytuł miał by mniejsze zainteresowanie.

10. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    W sumie zrobilem to bo moglem to miec za Free ;) ,,Daja to bierz'' ;) Mnie Achivy w ogole nie kreca;D Zrobilem tylko 2 calaki wlasnymi rekoma ;) Bylo to L4D i CoD 5 ;) Tylko tutaj mialem pelnego a reszta to tylko nadszarpniete gry ;) No ale tak czy inaczej nie mam juz tyle ile mialem ;)

11. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra

Nom tak tak wgrywa sie savy z gier ;) a Achivki wpadaja same ;) Hehe no to teraz jest nas 2 jak narazie w Polsce komu GS'a wyzerowali ;D

12. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    gral w cos przed premiera? nie dziwie sie ze stalo sie co sie stalo. uwazam ze dobrze zrobili. kazdy jest taki sam, czy ma 1000GS czy 100000GS i powinien byc traktowany na rowni z innymi.

13. Cloud Strife

Cloud Strife Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli wszyscy recenzenci powinni dostać bana, bo grali przed premierą...
    A czy nie zastanawiałeś się, czy być może jest jakimś recenzentem lub ma wtyki w mediamarkcie i sobie kupuje gry przed premierą?

14. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nieee to nie jest za granie w gry przed PREMIERA! Ludzie zrozumcie To! To dostaje sie np.za to ze masz osiagniecia za Halo 3 a w histori gier nie miales nigdy tej gry w konsoli! Albo za Osiagniecia Typu 10 prst w COD5 bez osiagniecia za 1 prst. Rozumiecie juz za co to sie dostaje??!!

15. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    Jeżeli oszukiwał to czemu niby nie miał by dostać bana, gracz jak każdy inny

16. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak... Widziałem filmik na You Tube jak to się robi.
    Godzilla masz pretensje o źle nazwany temat - zmienie go specjalnie dla ciebie. Ale tak na przyszłość - pisze sie gamerscore.

17. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ale on tak jak Ja zostal przylapany tylko na wgrywaniu GS'a i M$ wie ze to ich wina ze nie dopilnowali tego zeby konsola byla odpowiednio zabezpieczona przed wgraniem GS'a dlatego tez nie dostalismy bana . Ale jesli jeszcze raz sprobowalbym to zrobic to mam bana gwarantowanego ;) Oni sprawdzili tylko Historie gier i z tego wywnioskowali ze jednak cos jest nie tak i trzeba cos z tym zrobic,w tym przypadku wyzerowac GS'a ...

18. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tez mi wielkie halo, wyzerowali mu punkciki i leci na skargę. Co się dzieje z tymi ludźmi.

19. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra

On jak On,ale MI wyzerowali przez ludzka zazdrosc . To jest cos niepojetego...;)

20. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Możesz tłumaczyć a połowa i tak nie zrozumie, więc za którymś razem już szkoda zachodu bo to..... nie chcę nazywać tego po imieniu bo ktoś uznał by to za obrazę. Wystarczy napis BAN trochę bezsensownego tekstu i czyta to masa ludzi i łykają wszystko co napisane jak pelikany. Haha znam nawet osoby które wierzą że bana można dostać za to że na liście znajomych w XBL ma się zbanowanego kolegę.
    Co do wyzerowania gamerscore wystarczy zadać sobie pytanie, czy chcę grać z osobą która oszukuje i puszcza się jej to płazem?

21. guliguli

guliguli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety bany były i będą

Wczytywanie...

Poleć forum