Microsoft zdradza pierwsze gry w promocji Black Friday. Będą wielkie hity

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft przyzwyczaił graczy do systematycznych promocji. Zawsze w okolicach listopada gracze mogą skorzystać z dodatkowych rabatów dzięki Czarnemu Piątkowi. Akcja jest dostępna nie tylko w Ameryce, więc również Polacy mogą szykować gotówkę.

Pełne zestawienie pojawi się już jutro, ale na dobry początek możemy potwierdzić, że promocją zostaną objęte następujące gry:

Xbox One

  • Battlefield 1
  • NBA 2K17
  • Gears of War 4
  • Call of Duty: Infinity Warfare
  • Overwatch
  • FIFA 17
  • Titanfall 2
  • Hitman
  • Forza Horizon 3
  • Deus Ex: Rozłam Ludzkości
  • Grand Theft Auto V
  • The Division
  • ARK: Survival Evolved
  • Skyrim: Special Edition
  • Recore
Xbox 360

  • Grand Theft Auto V
  • Red Dead Redemption
  • Skate 3
  • South Park: Kijek Prawdy
  • Wiedźmin 2
  • Call of Duty Black Ops
  • Madden 17
Black Friday na Xbox Live startuje jutro dla posiadaczy Xbox Live Gold. Jeśli nie subskrybujecie usługi, to będziecie mogli skorzystać z promocji od wtorku. Oferta zakończy się 28 listopada, a w tym czasie kupimy gry z 40-57% rabatami, a dodatkowe 10% zostanie odjęte od cen dla „złotych członków”. Xbox Live Gold na miesiąc będzie można nabyć za 1 dolara.

Podczas Czarnego Piątku Microsoft przeceni ponad 250 gier.


 

Toolfeed

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe za ile przecenią gta V i ile będzie kosztować, bo nawet pudełko nadal kosztuje 200zł wiec myślę że można by było kupić.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja przyczaje się na ReCore moze spuszczą z ceny troche więcej :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poczekajcie, moment. Jezeli pisza ze promocje beda min 40% plus 10% dla subskrybentow to oznaczalo by ze FH3 bedziemy mogli nabyc za co najmniej polowe ceny? Poprawcie mnie jesli zle cos ogarnalem.
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No gierki prezentują się rzeczywiście mega, brałbym Forze Horizon 3 i GTA 5 ale pytanie czy w grudniu dalej będzie ta promocja... bo dopiero wtedy będzie kasa. A swoją drogą ciekawe czy w okolicach mikołaja/świąt będą jakieś promocyjki :D
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No gierki prezentują się rzeczywiście mega, brałbym Forze Horizon 3 i GTA 5 ale pytanie czy w grudniu dalej będzie ta promocja... bo dopiero wtedy będzie kasa. A swoją drogą ciekawe czy w okolicach mikołaja/świąt będą jakieś promocyjki :D
Na pewno beda pod koniec roku, ale na wieksze promocje niz teraz bym nie liczyl - Black Friday to najwieksze przedsiewsiewziecie od MS w ciagu roku. A FH3 kupie tylko wtedy gdy promocja obketa bedzie wersja Ultimate w co niestety watpie :(
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No gierki prezentują się rzeczywiście mega, brałbym Forze Horizon 3 i GTA 5 ale pytanie czy w grudniu dalej będzie ta promocja... bo dopiero wtedy będzie kasa. A swoją drogą ciekawe czy w okolicach mikołaja/świąt będą jakieś promocyjki :D
Te promki będą tylko do 28 listopada, więc się nie załapiesz. Prędzej na święta czymś tam rzucą, ale nie spodziewałabym się cudów ;p
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No właśnie coś tak myślałem że to nie możliwe aby AŻ tak długo były, mówi się trudno. Jednak oczekuję czegoś na święta :D
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy wiadomo czy rano naszego czasu będą znane już konkrety?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A czy wiadomo czy rano naszego czasu będą znane już konkrety?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Też jestem ciekawy od której u nas będzie znana oferta. Niby bez kolejek i towar nielimitowany a jakoś wewnętrzna cebula nie może się już doczekać ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Też jestem ciekawy od której u nas będzie znana oferta. Niby bez kolejek i towar nielimitowany a jakoś wewnętrzna cebula nie może się już doczekać ;)
Niby wewnętrzna cebula daje o sobie znać i czeka się na tą ofertę aczkolwiek coś czuję, że raczej nie ma co się spodziewać cudów jak MS z ceną wyskoczy :D
 

Marcellomar2013

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cudów nie oczekuję, bo te przeceny idą od ceny gier w Xbox Store, które jak wiadomo są horrendalne. 50 % zniżki w zasadzie zmniejsza cenę do poziomu akceptowalnej, ale na pewno nie atrakcyjnej. Mimo wszystko zaczaję się na Skyrim: Special, cena za niego pewnie będzie wynosić ok. 112 zł. (248,99 obecnie w Xbox Store)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cudów nie oczekuję, bo te przeceny idą od ceny gier w Xbox Store, które jak wiadomo są horrendalne. 50 % zniżki w zasadzie zmniejsza cenę do poziomu akceptowalnej, ale na pewno nie atrakcyjnej. Mimo wszystko zaczaję się na Skyrim: Special, cena za niego pewnie będzie wynosić ok. 112 zł. (248,99 obecnie w Xbox Store)
O ile Ci go przecenią w ogóle, bo to MS wybiera gry ;)
 

Marcellomar2013

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wg tego newsa Skyrim jest potwierdzony :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O ile Ci go przecenią w ogóle, bo to MS wybiera gry ;)
Oj Kuleczko, nie czytasz newsach z odpowiednia uwaga :p Skyrim jest potwierdzonym tytulem w promocjil. Takze spodziewajmy sie go w 50% znizce - chyba ze promocja ma jakis haczyk (tymbardziej ze oferowac beda kilka swiezutkicj tytulow).

A czy wiadomo czy rano naszego czasu będą znane już konkrety?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Klasycznie okolo 14, tak jak update Deals with Gold co wtorek.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oj Kuleczko, nie czytasz newsach z odpowiednia uwaga :p Skyrim jest potwierdzonym tytulem w promocjil. Takze spodziewajmy sie go w 50% znizce - chyba ze promocja ma jakis haczyk (tymbardziej ze oferowac beda kilka swiezutkicj tytulow).
Patrzę po tych newsach na forum i dalej tego info nie widzę, ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest :D

Ja tam sobie zobaczę promocje na ruskich jak to wychodzi, bo na ogół tam kupuję gry, a tam pewnie będzie szybciej promka niż w Polsce :D
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Patrzę po tych newsach na forum i dalej tego info nie widzę, ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest :D

Ja tam sobie zobaczę promocje na ruskich jak to wychodzi, bo na ogół tam kupuję gry, a tam pewnie będzie szybciej promka niż w Polsce :D
Oj kuleczko kuleczko, pisze w potwierdzonych na XONE o Skyrim'ie :D
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
A na windowsie 10 jest szansa na takie zniżki? Bo patrze na cene takiej Forzy Horizon i oczom nie wierze, śmiać się czy płakać ile oni za nią chcą...
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A na windowsie 10 jest szansa na takie zniżki? Bo patrze na cene takiej Forzy Horizon i oczom nie wierze, śmiać się czy płakać ile oni za nią chcą...
No właśnie, ciekawa sprawa swoją drogą :D Możliwe w sumie że będzie przecena na FH3, no bo czemu miałoby nie być, w końcu jest to gra już multiplatformowa :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A na windowsie 10 jest szansa na takie zniżki? Bo patrze na cene takiej Forzy Horizon i oczom nie wierze, śmiać się czy płakać ile oni za nią chcą...
Przecież jak kupisz cyfre na sklepie MS to będzie działać na XO i na W10. Zniżkę dostanie i XO i PC toć to ta sama gra.
 

Do góry Bottom