Microsoft zdradził daty premier Mass Effect: Andromeda, Injustice 2 i South Park?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Od wielu dni pojawiają się w Sieci plotki sugerujące daty premier Mass Effect: Andromeda, South Park: The Fractured but Whole i Injustice 2, ale deweloperzy wciąż nie przedstawiają konkretów. Możemy jednak sądzić, że pracownicy Microsoftu wiedzą odrobinę więcej od zwykłego Kowalskiego, a na stronie korporacji pojawiły się dokładne szczegóły debiutów.

W pierwszym kwartale 2017 roku ma zadebiutować na rynku jeszcze kilka konkretnych produkcji, które wciąż nie posiadają dokładnych dat premier. Wielu graczy wyczekuje na szczegóły Mass Effect: Andromeda, South Park: The Fractured but Whole oraz Injustice 2 i właśnie szczegóły tych produkcji przedstawił Microsoft na witrynie Rewards.Xbox.com.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w przypadku Andromedy oraz drugiego Injustice pojawiło się już sporo plotek sugerujących nadejście gier w marcu, a Ubisoft wcześniej sam wspomniał o marcowej premierze.

Według Amerykanów pozycje zadebiutują w następujących dniach:

  • Injustice 2 – 28 marca
  • South Park: The Fractured but Whole – 30 marca
  • Mass Effect: Andromeda – 31 marca
Mogą to oczywiście być tylko i wyłącznie typowe „wypełniacze”, które pracownicy musieli wrzucić do systemu, ale w tej sytuacji zazwyczaj firmy celują w ostatni dzień miesiąca – tak jak w przypadku Andromedy.

Warto na pewno wspomnieć, że GameStop przygotowuje się na wielką kampanię promocyjną Injustice 2 i Mass Effect: Andromeda – obie pozycje według sklepu zadebiutują w 1 kwartale 2017 roku.



 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kilka dni po moich urodzinach Ghost Recon Wildlands i South Park, już się nie mogę doczekać :smug:
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No sniper elite 4 mnie interesuje bardzo mass effect nie wiem zobacze ale jak narazie jedynka slabo mi sie widzi
 

Do góry Bottom