1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft zmienia zasady programu Xbox One Preview

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od wielu miesięcy użytkownicy nowej konsoli Microsoftu pomagają inżynierom w rozwoju urządzenia. Microsoft chwali sobie współpracę z graczami, ale zamierza odrobinę zmienić zasady Xbox One Preview.

Xbox One Preview to program, dzięki któremu użytkownicy konsoli Microsoftu pomagają twórcom w rozwijaniu urządzenia. Uczestnicy sprawdzają nadchodzące aktualizację oraz nowe funkcje, a następnie wyrażają swoje opinie na temat innowacji.

Aktualnie do usługi mógł zapisać się w zasadzie każdy zainteresowany – wystarczyło poprosić osobę będącą w Xbox One Preview o wysłanie zaproszenia.

Microsoft podał do oficjalnej wiadomości, że liczba członków Xbox One Preview wkrótce osiągnie maksymalny pułap. W konsekwencji przedstawiciele firmy postanowili zmienić zasady przyjmowania nowych testerów. Od teraz będzie trudniej zostać członkiem tej wyjątkowej społeczności.

Nie otrzymaliśmy dokładnych szczegółów, ale pracownicy MS mają dokładniej weryfikować zgłoszenia i dopuszczać do programu mniej chętnych.

Amerykanie jednocześnie poinformowali, że w przeciągu najbliższych tygodni w programie pojawi się nowy dashboard, który przybliży urządzenie do Windowsa 10.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to ciekawe niby więcej = lepiej ale chyba nie w tym przypadku no chyba że to kryptoreklama by zachęcić więcej osób do programu.
    Ps.
    Ciekawe jakie kryteria biorą pod uwagę bo założyłem konto i się zaprosiłem bez problemu po kilku godzinach miałem preview na nim.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jakby tak wywalić tych głąbów co się pchali bezsensownie do programu preview, a potem narzekali, że coś nie działa, to by uszczupliło gdzieś o 60%.

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    czakan na ten nowy dasz :) ciekawe czy cortana będzie rozumieć polskie polecenia ?

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Będzie :) KALI BYĆ KALI ROBIĆ KALI IŚĆ :D

maciekww28 lubi to.
  7. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Również czekam :p

Xperia Z3

8. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A ja nie czekam na nowego dasha bo na X360 każdy kolejny był coraz gorszy, aktualny wygląd XO jest ok tylko czasem trochę muli.

9. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Trzeba spróbować nowego żeby pisać o nim opinie ;-)

Xperia Z3

10. Sligar

Sligar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    A ja miałem tak że mimo zaproszenia przez osobę będącą w programie do dzisiaj nic nie dostałem :( Zaproszenie zostało wysłane jakiś 3 tyg temu kilka razy

11. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dlatego się nie pcham i nie chcę czegoś co nie do końca działa, to mi musieliby zapłacić za testowanie previewów i innych early akces.

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To ma jakiś sens bo ten z one to najgorszy dash jaki mógł stworzyć człowiek. Wygląd mi nie przeszkadza ale funkcjonalność i prędkość działania jest tragiczna. Mam nadzieję że nowy będzie lepszy co jest bardzo łatwe do osiągnięcia. Wystarczy zrobić popup menu jak w x360 i będzie super.

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    niestety tak to nie będzie .... nowy dasz wygląda tak i jest całkiem inny od tego co znaliśmy wczesniej.

14. krzys1190

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To wygląda jak ta aplikacja na PC jak dla mnie do bani. Jak to tak będzie wyglądać to będzie to samo co na X360 każdy kolejny dash coraz bardziej przekombinowany.

15. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiem jak wygląda dash. Został już przecież oficjalnie zaprezentowany na filmikach. Najważniejsze że jest szybkie menu z podstawowymi funkcjami tak jak na xbox 360. Do tej pory minimalizowało grę i trzeba było kopać w ustawieniach by coś znaleźć.

Wczytywanie...

Poleć forum