1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zmniejsza cenę Xbox One - Sunset Overdrive lub AC: Unity w pakiecie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Zza oceanu napływają do nas doskonałe wieści. Microsoft ogłosił właśnie oficjalnie obniżkę ceny Xbox One w Stanach Zjednoczonych!

Od 2 listopada nowa cena Xbox One w Stanach Zjednoczonych to 350 dolarów. W pakiecie Amerykanie otrzymają oprócz konsoli następujące bonusy do wyboru: Assassin's Creed Unity oraz Assassin's Creed IV: Black Flag albo Sunset Overdrive. Do dyspozycji za 450 dolarów będzie również Call of Duty: Advanced Warfarep w pakiecie z konsolą, specjalnym kontrolerem i dodatkiem w postaci "egzoszkieletu". W pierwszym przypadku przy zakupie Xbox One otrzymamy zatem dostęp do dwóch gier od razu na starcie - bez żadnych dopłat! Właściwie to nawet to trzech gier, bo do pakietu z Assassin's Creed gigant z Redmond dołącza jeszcze Dance Central Spotlight.

Sony będzie teraz trudno przebić ofertę Microsoftu. Przypomnijmy, że PS4 kosztuje w USA 400 dolarów. Czekamy zatem na ruch ze strony japońskiej firmy i kolejne obniżki.

Microsoft nie ogłosił jeszcze analogicznych obniżek dla rynku europejskiego.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Mam madzieję że u nas też cena spadnie, i to wersji CoD AW bo kosztuje u nas tyle co wersja z Kinkietem 2.0 :(

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh.. jakbym zarabiał w dolarach. I miałbym dać za konsolę tylko 350$ to uwierzcie mi.. dawno byłbym w sklepie i kupowałbym PS4 i XO bez najmniejszych wątpliwości - bo to grosze..

2 użytkowników lubi ten post.
  5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zawsze możesz wypłatę zanieść do kantoru i sobie wymienić na $ :)
    oby ta akcja objęła również PL

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Przypuszczam ,że w PL sklepy już szykują jakieś bundle świateczne Xo i PS4 w bardzo dobrej cenie:)

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po przeliczeniu 1165zł.... hm gdyby taka cena była w PL to pewnie bym się skusił ale znając nasze realia to raczej nie realne....

8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Na nasze realia pewnie byłoby 1300+ ale to i tak niezła cena w rok po premierze konsoli..

9. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    W zeszłym tygodniu kupiłem w selgrosie One z kinectem za 1680 zł. Wiem ze 4 listopada selgros przygotuje promocje na te zestawy i będą po ok 1600 w zestawie. Polujcie na gazetkę promocyjną.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

10. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja zamierzam kupić którąś z konsol na gwiazdkę. Jako, że obie mi pasują, wezmę tańszą lub tą, która będzie miała lepsze gry na start :)

350 dolarów to śmieszna kwota.. Pomyśleć, że u nas trzeba dać prawie 500 dolarów przeliczając ze złotówek ;/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum