1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft znowu gratuluje Sony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 29, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kolejny miły gest, tym razem z okazji europejskiej premiery PlayStation 4.

Naprawdę miłe słowa, z którymi trudno jest się nie zgodzić. Wiadomo, że każdy z nas ma swój ulubiony sprzęt i podziały zawsze będą, ale właśnie w takich chwilach najprzyjemniej jest być graczem. Kiedy nowe konsole trafiają na rynek, a my je podziwiamy i zastanawiamy się, na co je stać teraz i co będzie za kilka lat.

I szkoda, że w takich dniach nie wszyscy mogą powstrzymać się od wbijania szpilek. Holenderski oddział Sony nie wytrzymał i przypomniał tamtejszym graczom, że w Holandii dostępne jest wyłącznie PlayStation 4. Owszem, szydera zabawna, ale z drugiej strony szkoda, że gracze nie mogą cieszyć się z dwóch konsol nowej generacji w tym samym czasie. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ach ta bezstronna gamezilla, gdyby mogli to by wylizali stopy Ballmerowi.

1 osoba to lubi.
  4. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tu się akurat zgodzę z Gamezillą czy kto to tam pisał. MS ładnie gratuluje, a Sony co? "This ONE is for you" =.=

5. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak się ostatnio kochają i wlaza w D..e, ze powinni pomyśleć o wazelinie i zabezpieczeniu

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a Polakom to jak zwykle zle... jak by nie napisali nic to looo wielkie formy, jak jedna pisze cos milego to juz ze w **** sobie wlaza... czy w tym spoleczenstwie naprawde na wszystko trzeba narzekac? bo czytajac posty w tematach z aktualnosciami to jest ciagle narzekanie

4 użytkowników lubi ten post.
  7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    eee ja mam pytanie bo lwasnie konfiguruje playstation 4 i chce zalozyc konto i sie nieda error 500 na stronie co jest czy serwery nie wyrabiaja czy cos zle robie?

1 osoba to lubi.
  8. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up
    To zapraszam na Playstation forum. Chyba że chciałeś zaszpanować jaki to fajny jesteś bo masz słabsze PC zamknięte w czarnym pudełku z zamkniętą architekturą nazwane "konsolą"?

2 użytkowników lubi ten post.
  9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Ja nie wiem, ale ta dziecinada to chyba jest jakaś genetyczna. Dawno temu pamiętam "wojny" Atari z Commodore, potem Amigi z PC, potem AMD z Intelem, a teraz Xboksa z PS. Koncerny robią wrzutki i nakręcają spiralę, a dzieciaki łykają jak ciepłe kluchy i okładają się łopatkami. Za chwilę znów sobie włączę Skyrim i mam gdzieś co tam Sony wymyśliło, powiedziało i w czym jest lepsze. W Skyrim na X360 oczywiście.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

10. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Odbiegając od dyskusji, a wracając do tematu: Bardzo miły gest MS. Szacunek.

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    haha o_O tak pytam sie poprostu a ty nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Gest, na który SONY nigdy nie będzie miał wystarczająco dużo honoru.
    Pogratulować MS

1 osoba to lubi.
  13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    m$ po co ten komentarz, chyba zazdroszczą pajace że w gracze w europie mogą kupić ps4 a nie xbox one.

1 osoba to lubi.
  14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przynajmniej prawdę powiedzieli, nie ma w Holandii innej konsoli next-gen poza PS4. Jak się M$ wyszczał na inne państwa ciepłym moczem to jego problem.

a tak btw; MS taki honorowy, wow, uszanowanko, sony takie złe, wow

1 osoba to lubi.
  15. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Holandia to must carry. MS dziwnie zrobił, że nie dał premiery na Holandię.
    Holandia to jeden z nielicznych krajów Europy, gdzie zarobki są bardzo wysokie, ludzie żyją w dostatku i pod dostatkiem. Holandia to kura znoszaca złote jaja...
    Ale wiecie jacy są Amerykanie? :) Oni nie wiedza gdzie leży Europa, żyją w kompleksach i tylko obchodzi ich USA :)
    O Niemcach słyszeli, bo walczyli z nimi, więc Niemcy wzięli, UK także, ale widocznie nie znają takiego fajnego, bogategom nieduzego państweka jak Holandia :) Jeszcze muszą się bardzo dużo nauczyć, oj bardzo dużo.

16. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Ale o czym Ty chłopie pierdo*isz? Boże, większych głupot nie słyszałem jeszcze, a przyznam, że to forum przesiąknięte jest toną hejterów, także możesz być z siebie "dumny"... Ludzie, trochę dystansu do świata, konsol i siebie. Microsoft zrobił ładny i rzadki -jak na realia Naszego chorego świata- gest, ale ludzi i tak znajdą powód, aby ponarzekać...

1 osoba to lubi.
  17. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    dla mnie MS i tak zrobil zle wybierajac w europie panstwa "lepsze" i "gorsze"

1 osoba to lubi.
  18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gest, gestem.. ogólnie sądzę, że M$ mógł sobie ten gest darować.. Chcą Europejczyków przekupić tymi gratulacjami ukazując, że M$ nie jest taki zły? Wolałbym premierę w EU niż jeżeli takie gratki..

1 osoba to lubi.
  19. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kocham czytać spiny kilku często udzielających się forumowych hejterów microsoftu i xboxa, codzienna dawka humoru gwarantowana, co by microsoft nie zrobił to wszystko jest źle. Mnie to ani ziębi ani grzeje, gest jak gest ale niektórym to serio przyda się trochę dystansu, bo ja rozumiem narzekanie z pół roku temu po tych akcjach z DRM, ale konsole wyszły, zbierają niezłe oceny, sprzedają się tak samo dobrze a tu hejt dalej się toczy, niektórzy to są bardzo wytrwali.

1 osoba to lubi.
  20. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Zgadzam sie z toba. Dodam wiecej, smieszy mnie, ze ludzie kupuja sprzet glownie ze wzgledu na producenta, dostrzegajac wady tylko u konkurencji. Nie mowie tutaj jedynie o konsolach.

Moze jestem dziwny, ale kupujac nowa rzecz, wybieram taka, ktora bardziej odpowiada moim oczekiwaniom. W przypadku konsol bedzie to np. biblioteka gier na wylacznosc, funkcje samego sprzetu, wygode pada czy cene dodatkowych akcesoriow, uslug i gier. Ogolnie mowiac - wisi mi producent owego kawalka krzemu.

Jezeli chodzi o nowa generacje konsol, to prawde mowiac nie widze niczego innowacyjnego, a i gier obecnie jest jak na lekarstwo. Dlatego tez postanowilem zostac przy swoim PC. Byc moze kiedys zmienie zdanie i przy wyborze sprzetu bede kierowal sie w/w kryteriami.

Wracajac jednak do tematu, bo troche zboczylem. Microsoft wykonal mily gest, ale nie popadajmy z jednej skrajnosci w druga. Mam na mysli to, ze nie zrobili tego tylko i wylacznie z dobrego serca, ale nie powiem tez, ze jest to zaplanowane tylko po to by cos ugrac. Moim zdaniem glownym celem tego wydarzenia bylo wywolanie dyskusji, co jak widac sie udalo i za pewne wiekszosc portali branzowych o tym napisze. Na kim sie wtedy skupi uwaga? Na Sony? Nie sadze. W takim gigancie, jakim jest Microsoft, nie pracuja debile, jak ktos tu wspomnial. Ci ludzie maja okreslone cele i jezeli ich nie wykonaja, to sa setki kandydatow na ich miejsca, myslicie, ze konkurencja jest mala?

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

21. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Sony to wypuściło wadliwą konsolę, jest problem z napędem (wysuwający się napęd)

Wczytywanie...

Poleć forum