1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft zostawi TV w spokoju na E3; Keighley: tegoroczne targi pełne gier

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez cptMichaaX, Czerwiec 1, 2013.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Aaron Greenberg obiecał, Aaron Greenberg dostarczy. Miejmy tylko nadzieję, że w odpowiedniej formie.

Jeżeli mieliście okazję oglądać oficjalne ujawnienie Xbox One, to istnieje spora szansa, że impreza wywołała u Was huśtawkę emocji zagrażającą przedmiotom w najbliższym otoczeniu. Zgodnie z tym, co mówił niecałe dwa tygodnie temu Aaron Greenberg, ostatni event to tylko początek, mający przedstawić sprzęt całemu światu. Gry, czyli to, co obchodzi nas najbardziej, będą głównym bohaterem tegorocznych targów E3. Major Nelson powiedział nawet, że owszem, "TV" będzie obecne na targach... bo w końcu na czymś trzeba wyświetlić obraz z konsoli.

Twitter:
    Navdeep Singh (@borntoorulee): "@majornelson i hope MS has something exciting in their sleeves to impresse the gamers.. if its tv tv tv and kinect thn I'll skip #xboxone"
    Larry Hryb (@majornelson) : "@borntoorulee I can confirm that we will have TV's (or similar) on stage to show games. That should be the extent of TV talk in your #E3"

Jeśli chodzi o bitwę konsol tej generacji, Geoff Keighley ze Spike TV, który jak zawsze dostaje dostęp do "jakichś" informacji przed niemal każdymi targami E3 twierdzi, że ich tegoroczna odsłona będzie szczególnie ciekawa. Ma być sporo gier, w tym wiele niespodzianek.

Twitter:
    Geoff Keighley:
    10 days until E3. Based on what I'm hearing both the Xbox and PS4 press confs will be the strongest in years. Lots of games and surprises.

Faktem jest, że to ostatnie nie powinno nikogo dziwić. Oczywistym jest, że przy starcie nowej generacji każda ze stron musi zaprezentować swoje błyskotki od możliwie najlepszej strony, rzucając w nią tyloma grami, ile tylko uda się wybiczować od wymęczonych developerów. Wciąż, następna generacja będzie pierwszą, w której oba sprzęty będą tak bardzo zbliżone pod względem architektury sprzętowej, choć wciąż zdecydowanie oddzielone w kwestii wydajności. Gdzie PlayStation 4 będzie w stanie nadrobić mocniejszym GPU i pamięcią GDDR5, tam Microsoft postara się osiągnąć coś ze swoim Kinectem i... grami.

Gorsze osiągi wcale nie oznaczają, że Xbox One musi być skazany na jakąkolwiek porażkę - choć różnice w liczbach były znacznie mniejsze, PlayStation 2, czyli najsłabsza konsola swojej generacji, osiągnęła liczbę ponad 155 milionów sprzedanych sztuk, a więc wynik, którego nie udało się pobić po dziś dzień. Tak długo, jak Microsoft będzie w stanie zaprezentować coś naprawdę porządnego, w konkurencji z Sony nie powinien czołgać się po podłodze i błagać o wybaczenie. Powątpiewam nieco w siłę nowych produkcji na Xbox One po niemal kompletnej ciszy w tytułach ekskluzywnych po obraniu polityki Kinecta, ale z osądem wstrzymam się do targów E3.

Mój portfel aż świerzbi. Już za półtorej tygodnia okaże się, którą konsolą go podrapię, a którą osobiście wyśmieję. Teraz wiem, jak czują się dziewczyny, gdy ktoś się o nie bije.

Źródło :
    Microsoft zostawi TV w spokoju na E3; Keighley: tegoroczne targi pełne gier - gram.pl

To jest raczej zrozumiałem, że nie maja już wyjścia, muszą poświęcić całe E3 na gry ( choć mnie się wydaje, że od początku takie mieli plany)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    " "TV" będzie obecne na targach... bo w końcu na czymś trzeba wyświetlić obraz z konsoli." I prawidłowa odpowiedź ludzie za bardzo naciskają z tym tv.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Dali wtopy na pierwszej konferencji, to muszą jakoś wyjść z twarzą. W tym problem, że z twarzą nie wyjdą, najwyżej z telewizorem ;)

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nie ich wina że ludzie nie zrozumieli prostego zdania " nowości 21 maja, gry na E3"

Zresztą nikt nie przystawił ci broni do głowy, i nie zmusza cię do oglądania tv na konsoli.

6 użytkowników lubi ten post.
  6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja mam wątpliwości co do tego. Pokazać gry , pewnie pokażą ale większość to pokazówka będzie na nowego Kinecta , czego on to nie potrafi....a jak już ciekawsze tytuły się pokażą to będą to multiplatformy lub coś na czasową wyłączność. A reszta to pewnie trzecia , czwarta , piąta część znanego tytułu na wyłączność.
    No tak przynajmniej ja widzę tę konferencję.

7. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Jak pokażą RYSE na kinecta ( zapowiedzą premierę itp) to mi wystarczy

8. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    sid2007

Sad but true.

Wystarczy spojrzeć na Microsoft Games Studio i producentów first party. Lista długa, ale straszna bieda na niej. Największe marki Xboxa to:

343 Industries i seria Halo
    Turn 10 i seria Forza
    Lionhead Studios i seria Fable

Microsoft ma jeszcze prawa do marki Gears of War, Alan Wake, Crackdown i PGR. Na tym koniec. Reszta to albo crapy albo gry na Kinecta, które nikogo nie interesują. Sony już niestety na początku obecnej generacji lało Microsoft pod względem jakości i ilości exów. Na domiar złego Sony zaczęło inwestować w nowe IP i wykupywać firmy, Microsoft wręcz przeciwnie zaczął tracić i firmy i marki np. Bungie czy Mass Effect.

O exach od thrid party można zapomnieć. Nikt nie będzie wydawał gier AAA tylko na jedną platformę kiedy może sprzedać więcej na obu. Liczą się tylko gry od wewnętrznych deweloperów, a tutaj niestety Microsoft przegrywa.

Microsoft ma głęboko swoich klientów, wystarczy popatrzeć na to co dokonał w ciągu ostatniego 1.5 roku:

Cieniutki Fable: The Journey, najgorsza odsłona Gears of War. Honor ratuje jedynie dobra Forza i świetne Halo. Jakie jeszcze gry na wyłączność wyjdą w tym roku na X360? Żadne. Zatem 4 tytuły w ciągu 2 lat to jest wszystko na co stać Microsoft. Tylko w tym roku na PS3 wychodzi 5 tytułów AAA na wyłączność. To więcej niż Microsoft wypuścił w ciągu 2 lat.

Jeśli ktoś wierzy, że nowa generacja coś zmieni to jest albo ślepy, albo naiwny. Owszem, siłą konsoli i tak są gry multiplatformowe, ale gry na wyłączność mają znaczenie decydujące przy wyborze konsoli. Te 3-4 marki, które zostały na wyłączność Microsoftowi to nie powód by kupić Xbox One. W resztę gier i przede wszystkim lepsze exy pogra się na PS4.

1 osoba to lubi.
  9. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    O pojęciu "Nowe IP" to ty chyba nigdy nie słyszałeś.

Ślepotą jest przekreślanie przyszłości z powodu nieudanej przeszłości.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem czy jesteś na bieżąco z newsami nt. Xbox One, ale na konferencji Microsoftu ogłosili, że zainwestowali około 1 mld $ na 12 nowych exów (Proszę mnie poprawić jeśli gdzieś jest błąd).

11. darudek_ek

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jestem na bieżąca i powiem Ci coś więcej. Za długo żyję na tym świecie, żeby takie bajki łykać. Exy na Xbox One będą mniej więcej tak wyglądać: Halo, Forza, PGR, Gears of War, Fable. Miał być Alan Wake 2, to będzie co innego, ale od Remedy. Dalej już tona kinectowego badziewia. Microsoft co najwyżej może smarować pod stołem na czasową wyłączność, która potem wyląduje na PS4 albo na PC. Mass Effect mówi Ci coś czy już wspomniany Alan Wake czy dodatki do GTA IV?

Ani Activision, ani Ubisioft czy EA nie wydadzą gier na jedną platformę bo nawet jeśli dostaną kopertę pod stołem to i tak będzie to mniejsza kwota jakby wydali grę na dwie konsole. Co dalej? Take Two, Bethesda zapomnij. Ktoś jeszcze został? Może Japończycy? Konami, Namco, SE? Oni jak już to wydadzą prędzej coś na PS4.

Mam zarówno PS3 jak i X360 od pierwszego dnia premiery. Z uwagą przyglądałem się przez te wszystkie lata i nie żałuję zakupu. Dziś jednak wiem, że jeśli sytuacja z tytułami na wyłączność się powtórzy (a powtórzy się...) to kupno 2 konsol to kasa w błoto. Łapę dam sobie uciąć, że Sony w nowej generacji zaoferuje więcej (choćby dla tego, że w przeciwieństwie do Microsoft posiada najlepsze studia i nie musi błagalnie dawać koperty pod stołem, aby ktoś im łaskę zrobił i wypuścił exa) a Xbox One będzie można kupić dla tych kilku gier za kilka lat.

Owszem, też twierdzę, że na E3 wiele się wyjaśni i uważam, że Microsoft już niżej nie upadnie. Jednak Sony i tak ma więcej asów w rękawie jeśli chodzi o gry na wyłączność. Natomiast te teksty o 15 exach w ciągu to bajki. Zapowiedzą kilka kotletów z nowymi numerkami, pare gier na Kinecta lub Arcade, a reszta to czysta socjotechnika. Tak wyglądała obecna generacja i tak będzie wyglądać przyszła.

Osobiście grałem całe życie na X360, PS3 miałem do gier na wyłączność. I serio, skręcało mnie jak miałem w coś grać na PS3, zawsze wolałem zabawkę Amerykanów. Po prezencji Microsoft wiem, że drugi raz tego błędu niestety nie popełnię. Anyway, byle do E3. Proponuję się zbytnio nie nastawiać, bo przeżyjecie rozczarowanie. Może nie takie jak 2 tygodnie temu bo gorzej być już nie może, ale cudów bym się nie spodziewał.

1 osoba to lubi.
  12. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Nie za bardzo to przeżywasz ? O mnie się nie musisz martwić :p Ja wybiorę taką konsolkę na której będzie mi się dobrze grało. A te gry na wyłączność to mi tak latają ( czy będą czy nie to mi różnicy nie robi ) i tak w gears of war czy alan trochę pograłem ale tak o mi się podobało.

13. darudek_ek

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Zaginasz rzeczywistość, jesteś ślepy lub po prostu ignorant. Jeśli zestawić obie platformy to Microsoft wprowadził około 5 wysokobudżetopwych, mocnych IP w tej generacji. Sony ma ich 3x więcej, a to i tak jest połowa wszystkich gier na wyłączność.

Zapytaj się przeciętnego posiadacza X360 z czym kojarzy mu się marka Xboxa. Odpowie Ci, że z Halo, Forzą, Fable, Gears of War i na dobrą sprawę to będzie wszystko, bo Microsoft więcej marek nie posiada. Jesteś mi w stanie udowodnić, że Microsoft posiada lepsze studia wewnętrzne i wprowadził na rynek więcej nowych tytułów niż Sony?

Jakie to tytuły wyszły w ciągu ostatnich 2 lat na X360? Halo, raz. Przyzwoita Forza Horizon, dwa. Co dalej? Zrobione na kolanie Fable i Judgment. Coś jeszcze? Nie. Coś jeszcze w tym roku wyjdzie? Nie.

Wiesz jaka jest prawda? Taka, że gdyby nie multiplatformy to X360 już by zdechł dawno temu. Wszyscy wiedzą, że Microsoft nie ma firm, które robiłyby dla nich gry na wyłączność (prócz klepania Forzy, GoW, Halo i Fable) nie inwestują w nowe studia (raczej je sprzedają lub kończą współpracę jak np. z Bungie czy BioWare) To jest właśnie ta negatywna cecha X360, że jakby wywalić wszystkie mulltiplatformery (bo raczej każdy ma w domu PC, a taki Alan Wake to żaden exclusive) to na tej konsoli od 2-3 lat nie ma w co grać.

Oczywiście, ja Ci nie bronię mieć własnego zdania, ale to opinia przez którą przemawia już tylko duma. Do dyskusji wrócimy po E3. Jestem skłonny postawić Ci skrzynkę dobrego browara, jeśli Microsoft wprowadzi 5 dużych i nowych IP na wyłączność. Jeśli tego nie zrobi, to cóż... wyjdzie na to, że obrał troszeczkę inną politykę niż Sony.

1 osoba to lubi.
  14. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Wszystko naraz.
    Co mnie obchodzi ta generacja? mówimy o nextgenach.
    Może M$ nauczył się że na nextgenach nie tędy droga? zobaczymy niedługo.
    Z Achievementami, gamerscore, in-game chat, MSP, świetnym padem, Alan Wake, LT 3.0, RGH, itd. A, ty mówisz o grach?
    Halo, pobudka, mówimy o nextgenach. M$ Zainwestował ponad miliard dolarów w nowe exy. Nadal ciagniesz temat current genów. Czasy sie zmieniają, korporacje uczą się na błędach. Chyba.
    Uff... co mnie obchodzą current geny x66
    Nie wiem, i niespecjalnie mnie to interesuje, bo każdy ma własną. If you know what i mean :)
    "No shit, Captain obvious!"
    Czyli kto? ty?
    Zieeew.... Microsoft wyda 1 mld USD na gry dla Xbox One - Twój Vortal Technologiczny - FrazPC.pl
    Xboxa 360. To tak dla odmiany bo nie chciałem powtarzać tego samego zdania po raz 5. (czy tam 6, whatever)
    Dziękuję ci! Moje życie nabrało sensu.
    Duma ma jakiś powód.

Zaraz wyślę ci numer konta :D

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na Xbox One ma być OGÓŁEM 18 exów w tym sześć (podobno) dobrze nam znanych. Nie wiem po co mi wymieniasz, że tak powiem, "Mainstreamowych" producentów gier, którzy trzepią kasę jak tylko mogą na swoich jedynych markach? Chyba po to Microsoft zainwestował tyle kasy, żeby otworzyć nowe, wewnętrzne studia "Only for Microsoft" tak? I nie jak Ty sobie myślisz, na kinectowe pierdółki, tylko gry klasy „quadruple-A (AAAA)” (Nie ja to wymyśliłem), poczytaj sobie: Microsoft inwestuje miliard dolarów w gry na Xbox One i angażuje światowej klasy twórców Ť polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

16. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Nie rozumiem po co to wszystko jak zawartość tych gierek od MS jest jeszcze nie znana ...

17. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Tyle, że dla MS gry na Kinecta to wysokobudżetowe projekty...

18. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Czekam na gierki, ojj czekam :D
    Jeszcze chwila do E3, nie mogę się doczekać :D

19. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Haha...masakra, kłócicie się o coś, co jeszcze nie jest znane...nie lepiej poczekać na E3 ;)? Wyluzujcie trochę...zimny browar dobrze robi :)

20. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    hehe, im bliżej tym coraz bardziej ludzi nosi :p

21. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Hmm,no zobaczymy jak to będzie w M$,bo nie powiem,dla mnie konsola microsoftu od zawsze była lepsza,ale jeśli ps4 będzie wyraźnie lepsze... Zobaczymy. Ja tam wierzę w ms troszkę,bądź co bądź wbrew płaczącym hejtom to Xbox 360 jest po Wii w tej generacji,a nie toster : )

Wczytywanie...

Poleć forum