1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adamek, Kwiecień 8, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ostatnio zakupiłem lapka z normalnego sklepu nie żaden kradziej czy coś w tym stylu i dzisiaj próbowałem otworzyć tekst w Wordzie lecz wyskoczyła mi instalacja pakietu Microsoft 2010 w dodatku po Niemiecku , wygląda to tak >>>> W tym oknie wydaje mi sie że mam wpisać liczby z tej naklejki którą mam przyklejoną pod kompem. Robie tak ale nic z tego wyskakuje błąd >> ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting . A tu zdjęcie na którym jest pokazana instrukcja która niby mówi albo mi sie tak wydaje że tak mówi aby posłużyć sie właśnie kodem z tej naklejki z pod lapka ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting . Nie wiem jak to zrobić aby cały ten pakiet działa. Prosze o pomoc . ;)

link do 1 >> ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    link do 2 >> ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting .

//Nie zapominaj o opcji edit, dodatkowo zły dział - przenoszę - Dymek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To wersja demo, aktywuj wersje Starter pyta przed okienkiem podajacym klucz, to co teraz ci sie oddzywa to wersja preinstalowana kupujesz pozniej do niej klucz, office jest platny i za free nie dostaniesz go z lapkiem, jezeli nie pyta czy aktywowac wersje starter to sie skonczylo demo i koniec

Nawiasem mowiac piszac ze nie jest kradziony jak bys sie przyznal ze jest bo kto by mial pomyslec ze jest kradziony ?
    Z reszta w Polsce nie uświadczysz niemieckiego lapka ze sklepu ktory kupuje w polskiej dystrybucji

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Adamek"Witam ostatnio zakupiłem lapka z normalnego sklepu nie żaden kradziej czy coś w tym stylu i dzisiaj próbowałem otworzyć tekst w Wordzie lecz wyskoczyła mi instalacja pakietu Microsoft 2010 w dodatku po Niemiecku..."

Widać że na prawdę masz styczność z językiem niemieckim.. Jak to nie jest niemiecki tylko holenderski. I tekst że kupiłeś w normalnym sklepie, a masz holenderskie oprogramowanie to mamy łyknąć? Idź do sklepu i zrób reklamację hahaha.

Niezły ubaw miałem czytając twą wypowiedź. Na pewno nie jest kradziony haha.

5. Adamek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hah Napisałem że nie jest kradziony bo to prawda ;) koleszkowie . Napisał to bo nie jestem super komputerowcem i sądziłem że może mieć to np jakiś związek z tym że ten kod mógł być już raz wpisany i po prostu drugi raz już nie można tego wpisać . Jeśli chcesz sprawdzić czy kradziony czy nie to wpadaj pod mój Adresik mistrzu . :D. RTV Euro AGD sie kłania.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Idź sobie do sklepu z tym (nie kradzionym) i niech ci to zrobią. W końcu ze sklepu to nie masz co się martwić.

7. Adamek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj byłem w tym sklepie niedowiarku i koleś powiedział mi że jest to wersja testowa tego Microsoftu i kończy sie ona po jakimś okresie użytkowania, kompa mam od miesiaca prawie a od 2 dni probowalem to zrobic wiec pewnie juz wygaslo ;) . Temat do zamknięcia bo już mam całe oprogramowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum