1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Midnight Club: Los Angeles - Problem Po Zainstalowaniu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gumis, Marzec 13, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zinstalowałem gre Midnight Club: Los Angeles na dysk i albo sie zacina zaraz po załączeniu gry albo głosu nie ma, a jak nie był zainstalowany na dysku to chodził normalnie tylko tekstury się doczytywały... Ktoś może miał taki problem i wie jak można to naprawić chodzi mi o problemy jak jest zainstalowany na dysku...
    Z Góry Dziękuje...

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wywal obraz i wgraj raz jeszcze

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Próbowałem nie działa jest to samo cały czas...

5. 3rr0rx

3rr0rx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuj tak:
    W menu xboxa wchodzimy do zakładki z ustawieniami systemu>Pamięć>wciskamy na padzie Y i wklepujemy następującą kombinacje:
    X, X, LB, RB, X, X, wyskoczy info o konserwacji dysku>wybieramy TAK

Odpal midnajta - zaktualizuj - i napisz czy cos pomogło.

6. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zrobiłem tak kilka razy i nic sie nie zmieniło, dalej jest tak samo albo sie zacina albo działa ale nie ma dżwięku...

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    gra 'zglitchowana'?ja bym zadzwonil do dystrybutora i powiedzial o sprawie moze wymiemni

8. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Też byłem i mi powiedzieli tak "że jak gra działa normalnie to że nie mogą mi wymienić produktu, jak by nie załączyła sie bądż zacinała podczas grania to by mogli wymienić ale w takim przypadku nie możemy ja gra działa. Ale ze po zainstalowaniu gra sie zaci lub nie ma głosu to że może być wina konsol"... Dlatego założyłem nowy temat na tym forum, ale mówi sie trudno nie bede instalował gry i jakoś przeżyje...

Wczytywanie...

Poleć forum