1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Midnight Club: Los Angeles

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Curry_, Październik 22, 2008.

1. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

Nazwa:Midnight Club: Los Angeles
    Rodzaj gry:wyścigi i rajdy, samochodowe
    Data premiery w Polsce: 31 października 2008
    Producent:Rockstar Games
    Wydawca: Rockstar Games
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    co mi się podoba:

-początek gry i odrazu wyścig. i odrazu uśmiech bo mamy starego dobrego MC. zero realizmu, Pure Arcade. jest super. prędkość jest. przy 100mph czołówka i jedziemy dalej, ale nie o to tu chodzi żeby wypadki oglądać. od tego jest burnout. ogólnie model jazdy jest bardzo fajny. taki jak w poprzednich częściach.

-w opcjach sterowania mamy do wyboru nie tylko sterowanie *********mi triggerami (których nie nawidzę w samochodówkach). można sobie ustawić na przyciskach gaz czy gdziekolwiek cokolwiek. pełna customizacja. dla mnie to ma znaczenie bo jestem przyzwyczajony do oldscholowego sterowania.
    no i to w sumie wszystko co mi się podobało bo:
    (nie pokolei będzie)

-jest tylko jeden motor możliwy do kupienia! (!?) i raczej się nic nie zmieni bo już są wszystkie fury widoczne w garażu (tylko że locked) a motor jest tylko 1. i to ścigacz. nie dobrze to wróży.
    - nie ma podziału na klasy tak jak DUB
    -od samego początku można wziąć wszystkie fury na test drive co troche psuje rozgrywkę, no bo kto się nie skusi?
    -trzeba dojeżdżać do wyścigów (nie ma tak jak w Most wanted że można po prostu wybrać wyścig. mi się akurat ten pomysł z jeżdżeniem po mieście nie podoba. ja chcem mieć start>wyścig>koniec>następny)

no i więcej grzechów nie pamiętam na razie. aczkolwiek gra sama jako jazda jest fajna. widać ze nie poszli (zgodnie z żałosną modą) na realizm i dalej mamy różne bzdety typu nabijanie nitro jadąc za kimś i jakieś moce. prędkośc jest naprawdę fajnie oddana. jak się nitro włączy to już wogóle. generalniefanom serii mogę chyba polecić. trochę mnie martwi że nie ma tego podziału na klasy tak jak w DUB (tam było to rozwiązane rewelacyjnie) ale mimo tego zapowiada się na dobrą kontynuację serii. aczkolwiek oczekiwalem czegoś lepszego. bo zdecydowanie krok wstecz w porównianiu z Dub'em i Remixem.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Odp: Midnight Club LA

warto. faktem jest że w stosunku do Dub albo Remixa to krok wstecz, ale to dalej stary dobry Midnight Club. no i jeśli masz "skręcony" napęd to musisz liczyć się z potężnym doczytywaniem tekstur. ja mam 12x Banq i np. GTA 4 chodziło mi bez zająknięcia podczas gdy inni narzekali że im doczytuje. a Midnight Club potrafi tak nie nadążyć z doczytywaniem że połowę wyścigu jedziesz no low poly. ale grać się da. zresztą nei długo update więc wogóle nie powinno być problemu. pomijają techniczną stronę gra jak najbardziej godna polecenia dla fana serii.

4. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Gra bardzo fajna, tylko te tekstury... Masakra! Już nie mogę się doczekać nowego dash`a i dysku. Czy może mi ktoś powiedzieć jak zmienić jednostki z mp/h na km/h (jeśli jest taka mozliwość, bo ja nie mogę znaleźć).
    Pozdrofffka :)

5. Dawidek098

Dawidek098 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja zagralem i powiem ze gra mi sie spodobala :) Gry uruchomilem pierwszy raz gre , cholernie wolno tekstury sie doczytywaly i czassami wygladalo jakbym jechal na niebie , ale po ponownym uruchomieniu problem znikl i teraz nic sie nie wczytuje!

6. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Mnie gra się podoba. Ładna grafika (o dziwo mnie nie doczytuje tekstur), trzyma klimat poprzednich części, fajnie się jeździ z kamerą wewnątrz i ze zderzaka, niezła muzyka, sporo możliwości tuningu i dużo pojazdów. Ogólnie myślę, że warta zagrania ;)

7. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk

ja wczoraj giercowałem od 1 do 3 rano hyhy dooobruśka gierka a z teksturami problem?? nic nie wiem jak to wygląda zrobiłem tak jak polecił ManuhunterPL po zaczęciu gierki wcisnąłem pauzę laser poszalał z 20 minut ja sobie w tym czasie słuchałem wyśmienitego soundtracka no i w końcu zagrałem. gierka suuuper na prawdę niektórzy producenci powinni pozazdrościć takich gier. na start Golf I i ogień haha to mi się podobało!! graficznie ładnie się prezentuje ulice samochodziki wszyściutko no i ten efekt mapy. u mnie praktycznie zero loadingów takie racingi mi się podobają cały czas "ciężka noga na gaz" a nie tu loading tu się baw w menu itp już pod koniec grana to palec mnie bolał bo nic tylko w pióro się daje praktycznie zero zwalniana hehe. gierka super jak dla mnie 10/10 mało co jest takich gierek

ps. jak ktoś przepadał za NFS underground + mała domieszka most wanted to polecam w to zagrać bezapelacyjnie

8. xarr

xarr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Wczoraj troche pograłem - fajna gierka, ciekawy model jazdy i jest dość trudna. O dziwo nie mam problemów z doczytywaniem tekstur.

9. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jest masakrycznie trudna , czasem mam ochote rozwalic pada ;]

10. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no cóż największą głupotą jest to że nigdy nie zna się trasy, trzeba znać miasto na pamięć czysty idiotyzm... dlatego jakoś szybko dałem sobie spokój z tą grą, po co marnować czas tym bardziej że gra nie niosła za sobą żadnej satysfakcji...

11. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Szkoda że nie ma cheatów na wszystkie części i kase...

12. XMietek

XMietek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja grałem i mi się dość podobało. taka arcadowa ściganka. może nawet kupie bo tanio można dostać

13. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy jak czcze NFS Most Wanted będe w tej grze czuł się dobrze?

Wczytywanie...

Poleć forum