1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

miejsce dla konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ugly, Luty 21, 2009.

1. ugly

ugly Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem niedawno xbox360 :)
    Wyczytałem, że konsola lubi się przegrzewać i należy ja umiejscowić w odpowiednim miejscu. Ja mam szafkę pod TV a w niej wnękę gdzie narazie jest konsola. Wymiary i położenie konsoli na rysunku poniżej. na końcu tej wnęki jest otwór w kształcie koła o średnicy 10cm. Konsola jest na samym przodzie tej wnęki (jak na rysunku).
    Powiedzcie czy w takim miejscu, z takimi odległościami jak na rysunku konsola może bezpiecznie stać ? Mogę konsole postawić obok TV i tak zrobię jeżeli powiecie, że obecne miejsce jest fatalne :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie jest bardzo podobnie tylko że z tyłu mam mniej miejsca. Wszytsko powinno śmigać

4. S3Bols

S3Bols Guest

powinno wystarczyć ale uwważam że słaba wentylacja i latem może nie starczyć

5. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    to dokupić sobie najlepiej specjalne chłodzenie i będzie git.

6. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Heh specjalne chlodzenie??

Ten cooler o ktorym myslisz jest do dupy.Jak nie bedziesz mial dobrze przewiewnego miejsca to ci zaden cooler nie pomoze i predzej czy pozniej konsole szlag trafi.

zgadzam sie z kolega w 100%.Jesli nie zadbasz o odpowiednia lokalizacje boxa "szczegolnie w lato" to moze zawitac u ciebie RROD.

Ja mam tak>>>[​IMG]

7. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    lol ja nie wiem ale wy tak traktujecie xbox'a że dajcie spokój. to tak samo jabyście sie bali że sie wam atrament w piórze skończy ;/ weź se go ustaw jak ci sie podoba
    najlepiej na wolnej przestrzenie nigdzie w żadnym pudełku czy cos innego

Wczytywanie...

Poleć forum