1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mielenie napędu podczas grania w gry z xbox'a 1

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mietek52, Luty 25, 2012.

1. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Mam pytanko,czy wam tez tak mieli strasznie płyta jak gracie w gry z xbox'a 1 na 360? Cały czas się coś w nim rusza,niewiem jak to określić. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie chodziło ogólnie cicho nie tak jak w grach X360, że płyta kręciła się bardzo szybko. Ale laser przy grach Xbox 1 bardzo się ruszał co chwile między innymi przy grze GTA San Andreas(oryginał). Powiedz jeszcze przy jakiej grze bo właśnie tak jak ja przy San Andreas gdzie co chwile musiało coś doczytywać to się nie dziwie. Na przykład w Tony Hawk's Pro Skater 4 i THUG 2 chodził ciszej napęd. Oryginał czy pirat(jaka firma, prędkość??). Miałem SA pirata i oryginała i przy kopii chodził jeszcze głośniej.

4. sokxx

sokxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, nie widzę na forum buttona "nowy temat" - jestem nowym użytkownikiem - wiecie dlaczego?

5. sokxx

sokxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie ale jak wyzej nie moge zalozyc nowego tematu ;/ a zadnej wiadomosci na maila nie dostalem ;/
    PYTANIE:
    mialem zainstalowany lt1.9+ xbox elite slime samsung
    złapałem niedawno tą "cichą aktualizacje" -> http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/...-tablice-dae-bin-z-sektorami-ap25-109744.html
    i moje pytanie jest czy cos się ruszyło w tym temacie? jest jakiś posób na granie w gry z ap25? musze na nowo przerabiac konsole czy jak... prosze o pomoc bo jestem zielony w temacie

6. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodzi o gre Black pirat nagrany na platinium przy prędkości 4x,właśnie o to chodzi,że laser lata jak głupi i ciągle stuka masakra jakaś. No i jak np dam pauze w grze to napęd cichnie. A gta sa też mam,ale za to nagraną na verbatimie i jest to samo. Niema jakieś rady na to?

Wczytywanie...

Poleć forum