1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mierzenie Temperatuty

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbertino, Kwiecień 12, 2009.

1. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Znalazłem takie cos http://www.youtube.com/watch?v=DzSX2BkR-6Y
    I tu moje pytanko. Wiem ze jest to Xbox pierwszej generacji ale moze mi pomożecie. Od sceny 0:54 do 1:10 gosciu/gosciówa mierzy se temperature. Czy da sie takie cos zrobic na Xboxie 360? Bo ja takiego czegoś nie znalazłem. Chce zmierzyc temperatury za darmo i nie kupować żadnych mierników, bo mi to potem nie bedzie potrzebne. Temperatura mi potrzebna, by sprawdzic czy trzeba zmienic chłodzenie albo paste, czy poprostu zostawic tak jak jest.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    no to tylko termometrem takie coś zmierzysz ale nie takim pod pache czy za okno tylko musi to być takie coś co ma termometr płasko żeby tylko zakrytą powierzchnie mierzył albo weź taki pod pache wsadź między te kości może sie uda ;p

4. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ten pod pache mam taki ze jak mam 43 " to pisze Crytyczny :D a nie wierze by temperatura mojego np. GPU w xboxie miała mniej niz 40" więc ten co mam pod pache sie nie przyda. A moze jest jakis programik. Np. w PSP był taki programik co pokazywał temperature PSP :) (ale to było PSP) To moze tak samo jest w Xboxie?

5. Arctik

Arctik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z daleka
    Zainwestuj w intercooler albo lodówke turystyczną na bank sie nie przegrzeje ;]

6. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie no pytam serio :p Bo mam starą konsole (2006) I niechce 3Roda :D Moim pomysłem jest podpięcie coolera w radiator od GPU a na procka postawic jakis cooler od PCtowego procka :) jakis taki lepszej marki (AC albo cos) Co o tym myślicie i jakie coolery mi polecacie :)?

Wczytywanie...

Poleć forum