1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Miesiąc Xbox Live Gold w zestawie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AdiSuN, Grudzień 10, 2013.

1. AdiSuN

AdiSuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie! Niedawno zamówiłem konsolę Xbox 360, najnowszą wersję ,,E''. Przejdę od razu do rzeczy. W każdym zestawie ponoć dają darmowy miesiąc usługi Xbox Live Gold. Z tym, że ja nie miałem żadnego papierka, ani nic w oryginalnym, nowym pudełko, ze zdrapką, kodem na tego Golda. Na pudełku od Xboxa jest ładnie napisane, że Xbox Live Gold za darmo - 1 miesiąc, więc wygląda na to, że jest to podstawą. Kolega mówił mi, że gdy on kupił Xboxa nie miał też na żadnym papierku, tylko po utworzeniu konta, połączenia się z Xbox Live, wyskoczył mu komunikat ,,Darmowy miesiąc Xbox Live Gold'', czy coś w tym stylu. Więc pytam, czy będę miał podobnie? Nie miałem okazji tego sprawdzić, gdyż póki co nie mam routera, w komputerze internet zawsze miałem przez kabel i nie mam możliwości połączenia się z internetem, więc pytam Was. Jak to jest? Z góry bardzo dziękuję za w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam bardzo serdecznie!​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po założeniu konta i dodaniu jednej opcji płatności otrzymasz miesięcznego Golda.

4. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakiej jednej opcji płatności? I w jaki sposób będę mógł założyć to konto? Wtedy po podłączeniu do sieci i normalnie wtedy login, hasło?

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak musisz podpiąć konsole pod internet i założyć konto onlline na samym końcu będzie informacja że możesz skorzystać z darmowego golda na 1 miesiąc, klikasz ok dodajesz formę płatności i masz. Tylko przypilnuj to bo po 30 dniach może się za automatu samo przedłużyć na kolejny i zainkasuje $ z konta. - nie jestem tego pewny.

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ktoś niby pisał, że zeżarło mu z konta niby 3zł ale nie wie za co. Chociaż w zestawie powinna być zdrapka no ale nigdy nie wiadomo.

7. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A da się bez tej metody płatności?

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, za to po już zdobyciu gold jak byś dodał paypal to zmieniasz hasło do PP i i nie powinno ci nic zabrać ponieważ się nie zaloguje, ale tak tylko przypuszczam. W przypadku karty myślę że usuniecie jej wystarczy, o ile się da, ja mam PP to nie powiem.

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez metody płatności można zrobić konto ale nie dostaniesz Golda.

10. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ehh, czyli chcą zedrzeć kasę .. No bo wiadomo, po co by w innym celu podawać taką metodę. Eh, nie mam konta bankowego, jednie rodzice. Słabo, że trzeba tego pilnować. :/

11. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chlopie nie panikuj, mialem tak samo kiedys ( teraz tez mam ta wersje "E" ale kartke z kodem jednak mialem ). Zakladasz konto online na konsoli, podajesz dane platnicze ( np. konto bankower rodzicow ) wybierasz golda darmowego, wchodzisz na strone xbox.com usuwasz przedluzanie subskrypcji zeby nie odnawialo co miecha i kasy nie pobieralo i usuwasz dane platnicze. ( mozesz odrazu to zrobic chwile po dostaniu golda na konosli ) - jak tak zrobilem i bylo ok

12. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli na tej stronie xbox.com będę musiał się zalogować, podając te dane, co zakładałem na Xboxie, tak? I też na tej stronie da radę usunąć te dane płatnicze itd.?

13. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  14. ppkarolpp

ppkarolpp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska Wschodnia
    Panowie że tak się wtrącę jest metoda bez żadnych kart i PayPal to już było na forum wystarczy założyć konto.REGION W KONSOLI na INDIE i jest GOLD na miesiąc za free i tak trzy razy.Jakby ktoś nie wiedział jak to zrobić pomogę.

15. White9

White9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadzam się z karolem, wystarczy zmienić region na konsoli na Indie i nie będzie prosić o żadne karty itp.Później można emigrować do Polski. Ja aktywowałem sobie miesiąc golda na początku września, kończył mi się na początku października i zanim się skończył, emigrowałem do Polski i mi przedłużyło do końca października.

16. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli można tak? Mam zmienić region na Indie, będzie indyjski region itd., założyć konto Online, wybrać tego darmowego i od razu kilka minut potem, gdy założę, wybiorę, mogę z powrotem zmienić region na Polskę???

17. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Migrowac można raz na 3 miesiące. Więc NIE.

Wysłane z Xperia U by Taptalk

18. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To chyba wystarczy, prawda? Bo mam tego Golda na miesiąc, więc ten raz sobie zrobię migrację, a potem już zdrapki, kody będę normalnie kupował i je wpisywał, chyba wtedy nie trzeba żadnych danych płatniczych.

19. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie trzeba, wtedy tylko wpisujesz kod i tyle. (GUIDE na padzie -> 2 razy w lewo -> Wymień kod)

20. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Albo na xbox.com wpisuje się kod.

21. AdiSuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: