1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Miesięczny gold darmowy?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 4, 2016.

1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Cześć, podobnoprzy założeniu nowego konta Xbox można otrzymać darmowe konto gold testowe na miesiąc, czy to prawda ?

Konsolę zakupiłem tydzień temu, założyłem konto lecz mogę jedynie kupić Golda na miesiąc za 29,99zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gajoo

Gajoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Prawda, lecz musisz dodać karte kredytową

4. TytiX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Mógłbyś mi przybliżyć jak mam to zrobić?

Drugie pytanie, takie offtopic - czy jeśli pobiorę w czasie trwania Golda jakieś darmowe Gry, to po wykorzystaniu Golda będę mógł w nie grać?

5. Gajoo

Gajoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gry zostają przypisane do konta na zawsze, możesz nawet z ich korzystać po wyczerpaniu golda :)

TytiX lubi to.
  6. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Mozesz dodac karte z poziomu konsoli - wejdz w subskrypcje - kliknij na opcje wykupu miesiecznego live'a, wyskoczy Ci opcja ze musisz dodac jakas forme platnosci (karta KREDYTOWA, nie mylic z debetowa) lub konto PayPal, jesli klikniesz na karte - zostaniesz poproszony o wpisanie danych, po wpisaniu jesli wszystko jest poprawnie karta zostanie przypisana do Twojego konta na konsoli, oczywiscie jesli nie chcesz kupowac live za 29.99, wystarczy ze po dodaniu karty wyjdziesz z tej opcji :) Mozesz zrobic to samo na stronie oficjalnej xboxa' tam po zalogowaniu w ustawieniach konta rowniez znajdziesz zakladke metody platnosci.

Co do gier to bywa rowniez , gry sciagniete z "Games with gold" teoretycznie wymagaja aktywnego konta gold by je uruchomic, jednak nie wszystkie, niektore odpalaja sie na koncie silver z aktywnym internetem (jednak jest to znikoma mniejszosc), co innego jesli pobierzesz calokwicie darmowe gry takie jak killer instinct czy battle island, w nie zagrasz bez koniecznosci posiadania golda, jednak niektore z nich wymagaja podlaczenia do internetu.

7. TytiX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Rozumiem, czy jest jakiś spis gier, które odpalą się bez konta Gold ? O grach typo nerverwinter, Battle island wiedziałem wcześniej

8. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Ja sie z takim spisem nie zetknalem, jednak wierze ze jakas dobra dusza moze napisala juz cos takiego na forum, musiabys poszperac troche :)

Wczytywanie...

Poleć forum