1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Miesieczny trial w xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubus230195, Sierpień 3, 2008.

1. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie: zalozylem konto w xbox live po to by sciagac dema, a nie grac przez neta. Mam karte z miesiecznym trialem nie wykorzystanym i mam pytanie czy gdy zalozylem konto silver to czy automatycznie wlacza mi sie ten miesieczny gold ?? Dostalem maila po angielsku i nie zabardzo go rozumiem ale doczytalem sie cos o trialu i o tym ze musze cos zrobic do 9 sierpnia ... Prosze o pomoc poniewaz nie chcialbym stracic tego miesiecznego grania przez neta ... Z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Miesieczny trial w xbox live

Po zarejestrowaniu automatycznie uruchamiany jest xbox live gold trial. Więc korzystaj :p

4. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jesli tak to w takim razie po co mi ta karta ktora mi dodali jak kupilem x360 na ktorej jest kod z 1 miesiacem grania ??

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

abys pogral 2 miesiąc jak ci sie trial skonczy .
    ;D

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

kubus230195 tak właściwie to jakbyś chciał to w ostateczności wezmę od ciebie tą kartę bo mam dobre serce 8)

7. koleS

koleS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

kubus gdzie miales zapakowana ta kartke z miesiecznym trialem, bo ja wlasnie wszedlem pierwszy raz na xbox live i dopiero zaczalem jej szukac i chyba jej nie dostalem, ale nie jestem pewien. moglbys opisac gdzie ona byla jak kupiles xboxa i jak wyglada?

8. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

pilnie potrzebna zdrapka 24H nie dla mnie potrzebna do turnieju w euro 2008 wielkie dzięki dla kogoś kto da

Wczytywanie...

Poleć forum