Miga zielony Led zasilania na konsoli.

neopl

Świeżak
Świeżak
Witam, mam dziwny problem i nie znalazłem w necie na niego rozwiązania.

Problem polega na tym że kiedy włączę konsole to od momentu jej włączenia miga cały czas środkowy zielony led na Xbox'ie i otwiera się tray stacji.
Kiedy stacje zamknę to znów się otwiera. I tak cały czas.
Żadnej płyty nie czyta, bo się stacja otwiera.
Kabel SATA jest podłączony.
Testowałem na różnych stacjach DVD i to samo, sparowanych i nie sparowanych.
Konsola była orginalnie na LiteOn'ie.

Prosił bym o fachową pomoc.
 

smrodorodek

Użytkownik
Użytkownik
Dziwna sprawa! Ja miałem coś takiego ze stacjonarnym odtwarzaczem DVD jak wyłączyli mi prąd podczas flashowania. Dałem go na gwarancję i dostałem nowy.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zielony LED miga gdy jest coś nie tak z napedem . A jak naped sam ci wysuwa tacke to znaczy ze jest elektronika jebnieta
 

TheONE

Świeżak
Świeżak
Witam czy rozwiązałeś może swój problem, bo mam podobnie jednak wydaję mi się że to wina xbox'a gdyż po podłączenie innego napędu jest to samo. Gdy podłącze mój napęd do innej konsoli wszystko jest ok. Jakieś sugestie co może być nie tak, jaki by był koszt naprawy.

Tak wogóle to Tray mruga ciągle tak jakby konsola nie widziała że napęd się wysunął czy wsunął.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jeżeli napęd cały to przyczyną może być:
1) uszkodzony kabel zasilania konsoli (ten z białymi wtyczkami). Spróbuj zamienić ten kabel.
2) bardziej prawdopodobna przyczyna to uszkodzenie mostka południowego (southbridge). Podobno czasami tak się dzieje jak zasila się napęd z konsoli i podłącza pod port SATA komputera.
Jak chcesz naprawić to skontaktuj się na PW.
 

TheONE

Świeżak
Świeżak
Czyli 1 odpada bo już sprawdzałem na drugim kabelku, a 2 jest bardzo prawdopodobne bo konsola akurat była przerabiana właśnie kabelkiem podłączonym do komputera i zasilaniem z konsoli. :/ A może jest jeszcze jakaś inna przyczyna.
 

cycek145

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam ten sam problem czy udało ci się go jakoś rozwiązać??
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
The one napisal przyczyny tego problemu.

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

kucharus

Świeżak
Świeżak
mam identyczny problem prosze o pomoc osoby które znają temat wiem że dają sobie z tym rade
 

Do góry Bottom