1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

migające czerwone światełka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Lipiec 13, 2009.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, ostatnio podłączyłem konsolę do prądu i zaczęły migać na czerwono 3 diody. Odłączyłem ją od prądu, po czym podłączyłem znowu i było tak samo. Odłączyłem i podłączyłem X'a jeszcze 2 razy, i za 3 razem X włączył się normalnie, bez tych migających diod. Działa mi już 2 dni, czyli około 6 godzin grania. Wie ktoś co to mogło być? Czy to się będzie powtarzać? Gdyby to był 3ROD to konsolka by się już nie włączyła, więc co to mogło być?

2. Lotnik421 Xbox One

3. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie na forum opisywali przypadki RRoD'a gdzie właśnie podobnie nie włączyła się konsola kilka razy po czym się uruchomiła. Jednak wystarczyło kilka dni, żeby konsola padła całkowicie. Nie chcę Ci źle wróżyć ale możesz spodziewać się w przeciągu kilku dni podobnych sytuacji.

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    mozesz sie zegnac powoli z konsola bo odchodzi :p:p...........a nastepnym razem uzyj opcji szukaj bo tematow odnosnie rrodow itp jest sporo....

Wczytywanie...

Poleć forum