1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migający czarny ekran w trakcie grania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Loizok, Marzec 26, 2012.

1. Loizok

Loizok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio pojawił mi się dość dziwny problem w tracie gry na moim xboxie.. w trakcie grania w jakąś grę (a czasem nawet na dashboardzie) znika mi obraz, na nim miga, pojawia się przez chwile numer kanału (hdmi4), który jest wtedy, gdy wyłączam konsolę. Ten wyskakujący czarny ekran, przetykany pojawiającym się napisem kanału i migotaniem trwa od 10 do 2 minut- znika, po kilku chwilach pojawia się znowu..
    Wcześniej coś takiego mi się nie zdarzało. Mam nieprzerobioną konsole, nie gram na okrągło, stało się to z dnia na dzień. Kabel hdmi raczej mam sprawny- nie powinien paść tak z dnia na dzień :/ Miał ktoś taki problem? Może coś poradzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Pada konsola albo cos z telewizorem

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możliwe ,że z układem hana się dzieje coś,zapewne się wywali wkrótce e74

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    raczej wina kabla lub tv ,sprawdz na zwyklym euro albo component

6. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może kabel niedokładnie dociśnięty i przerywa. Pożycz od kogoś kabel hdmi i sprawdź to.

Wczytywanie...

Poleć forum