Mighty No. 9 nie prezentuje oczekiwanej jakości? Cieszcie się, że gra w ogóle zadebiutowała

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Keiji Inafune długo kazał czekać na swoją najnowszą produkcję i według pierwszych opinii pozycja nie prezentuje oczekiwanej jakości. Twórca jest jednak zdania, że powinniśmy się cieszyć, że możemy zagrać w tytuł. Na deser deweloperzy opublikowali zwiastun premierowy.

Mighty No. 9 może się aktualnie pochwalić zawrotną średnią ocen na poziomie 56%. Twórcy zebrali prawie 4 miliony dolarów na Kickstarterze i kilkukrotnie przełożyli produkcję, więc gracze mogli liczyć na zdecydowanie lepsze dzieło.

Keiji Inafune podczas specjalnej audycji live-stream komentował przyjęcie tytułu i wspomniał, że jego zespół dał z siebie wszystko przygotowując grę. Opowieść nie jest oszpecona małymi płatnościami oraz nie posiada płatnych rozszerzeń.

Charyzmatyczny autor stwierdził nawet, że nawet jeśli jakość nie jest odpowiednia, to przynajmniej możemy sobie zagrać:

„Na koniec dnia, nawet jeśli produkcja nie jest doskonała, to jest to lepsze niż nic. Przynajmniej takie jest moje zdanie.”
Ja nie wsparłem tej inicjatywy, nie czuję się oszukany jak niektórzy klienci, ale takie podejście jest naprawdę nietypowe. Studio przygotowało ten tytuł za pieniądze fanów, więc odnoszę wrażenie, że czasami po prostu lepiej się nie wypowiadać.


 

Do góry Bottom