1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migoczący obraz.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hebda20, Listopad 10, 2012.

1. Hebda20

Hebda20 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Witam gdy gram na xboxie po jakieś godz, lub 2 migocze mi obraz w sensie kolory zmieniają barwę robią się takie jaskrawe, i strasznie migoczą dodam ze na starym xboxie co mi się zepsuł też było to samo czy to wina telewizora czy kabla AV, gdy grałem na PS2 tez mi migotał kolory tracił tylko teraz nie jestem pewien czy to czy tamto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak problem występuje też na PS2 to zapewne wina kabla lub TV, sprawdź na innym kablu.

4. Hebda20

Hebda20 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    kabel ps2, i kabel xbox sa rózne i nie pasują do siebie lecz ten problem gdy ogladam telewizje nie występuje czy może np telewizor psuć sie na kanale AV2 a na normalnej telewizji być ok, dziwne troche lecz telewizor tak jakby podpiskuje troche wina xbox to napewno nie jest.

Wczytywanie...

Poleć forum