1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

migotanie obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marusiek91, Kwiecień 2, 2011.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam otórz właczylem dzis gre halo reach i zaraz na starnie w pierszej misji sie przeraziłem. Otóz występuje migotanie obrazu na niektórych obiektach : trawie i drzewach podczas gry. W nfs shift i forzie tego nie mam. Czy ktoś się spotkał z czyms podobnym? Podłaczalem konsole pod inne wejscie innym kablem i nic. Tak samo dalej...

2. Lotnik421 Xbox One

3. theragorn

theragorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaką rozdzielczość masz ustawioną w opcjach xboxa jezeli 1080p to sproboj zmienic na 720p lub 1080i

4. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    ok sprobuje, ale tylko w tej grze cos takiego mam, w modern warfare, forzie, nfs tego nie widac, natomiast CO DZIWNE jak włącze motion plus to podczas gdy inne gry tracą na obrazie to w halo reach znika migotanie :p.

A ja u Was z AA w halo reach. Wydaje mi się czy AA jest bardzo slabe? ;/

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    aa to chyba brak w halo reach

Wczytywanie...

Poleć forum