1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja a msp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ricko, Grudzień 23, 2010.

1. Ricko

Ricko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka, szukalem odpowiedzi ale nie znalazlem zadnej jednoznacznej. Otoz czy jesli kupie konto z 6000 msp np kupie dragon age i zostanie mnie 4k msp a pozniej bede chcial je migrowac na polske to msp przepadna? Bo chce na PL kupic fallouta 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. chris000

chris000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Mialem na poczatku konto na US zrobilem na nim sporo zakupow po migracji wszystko dziala oraz zostaly przeniesione moje wszystkie wczesniej zakupione MSP

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tylko że jak migrujesz to te gry co zakupiłeś, to po migracji nie będą możliwe do ściągnięcia, więc trzeba ściągnąć na dysk

5. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Jest problem z przenoszeniem kont na których było 6k, 10k MSP (konta silver). Oczywiście wszystkie zakupione dodatki gry działają na PL Live normalnie, ale konta przenieść nie można. Przynajmniej ja tak miałem na trzech takich silverach. Wyskakuje komunikat abym spróbował innym razem czy jakoś tak.

6. lszk

lszk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trzy dni temu kupiłem na allegro konto 6k msp i bez problemu przeniosłem je na polski xbl na xbox.com.

Wczytywanie...

Poleć forum