1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja konta i darmowe 1600MSP czy 800MSP?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cru5h, Styczeń 7, 2011.

1. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam, zgodnie z informacją od Microsoft

Konto posiadam od lipca 2007 roku, czyli założone przed 10.11.2010. Zakupiłem raz Live Gold na 12 miesięcy w formie zdrapki (wrzesień 2007). Migracja była zrobiona przed 10 stycznia 2011. Punkty powinny przyjść do 30 dni. W związku z tym mam pytanie do znawców:

1) czy należy mi się 1600MSP, bo miałem Live Gold na 12 miesięcy z kodu, czy 800MSP bo te z kodów się nie wliczają jako zakupy?
    2) co jeśli po 30 dniach nie przyjdą punkty, gdzie to reklamować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

800 pkt, dostaje sie za migracje, 1600 jesli dokonywalo sie wczesniej zakupow na XBOX Marketplace, czyli kupowales np dodatki do gier, gry etc... Kody na Gold'a to raczej inna kategoria zakupow.
    Jesli do 30 dni ci punkty nie przyjda to najodpowiedniejszym miejscem do szukania informacji albo zglaszania reklamacji bedzie infolinia Microsoftu. Zreszta jak w przypadku kazdego innego pytania dotyczacego XBOX'a.

4. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dzięki.

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ok, ale ile na te pkt się czeka po migracji?! Ja już czekam z 2 miesiące i nic nie dostałem, konto zakładałem przed 10.11.10

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

To zadzwon do MS i zapytaj.
    Kod do promocyjnych punktow powinien ci na skrzynke twojego konta XBL. Moze przez przypadek skasowales sobie tego maila z poziomu konsoli nim przeczytales?

7. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    A ten kod działa tylko na tym koncie co przyszło czy na każdym innym?

8. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Może ktoś podać nr do infolini MS bo ten 00 800.... nie wchodzi mi z komórki :( macie jakiś inny stacjonarny?

10. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie ma innego, zadzwoń do swojego operatora i niech ci odblokuje połączenie międzynarodowe, bo numer infolinii jest międzynarodowy, ale darmowy.

11. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Operator twierdzi że mam odblokowane połączenia roamingu, tutaj chyba nie ma możliwości dzwonienia z komórki tylko ze stacjonarnego...

12. MaverickPL

MaverickPL Guest

Moze nie wprowadzajcie go w blad co?
    Wystarczy zadzwonic na normalna infolinie Microsoftu a potem wybierajac bodajze 5 przelaczyc sie na xbox.
    Kontakt z nami — strona firmy Microsoft
    Wsparcie techniczne oraz informacja handlowa i licencyjna
    801 802 000 lub 22 594 19 99

LAczysz sie, potem bodajze wybierasz ze jestes klientem indywidualnym (chyba 2) i potem gdzies bedzei infolinia xbox live (chyba 5).

A numer nie jest miedzynarodowy tylko 0800... czyli musisz u operatora odblokowas sobie 0700 i 0800 bo domyslnie sa zablokowane. Ale wystarczy ten numer 22 594... i poklikanie potem zeby sie przelaczyc na infolinie xboxa

13. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dzisiaj dzwoniłem do Microsoft. Da się połączyć z komórki, natomiast trzeba dzwonić przez Warszawę -> 0 801 802 000 i tam poprosić o przełączenie.

Operator infolinii XBox Live poinformował mnie że punkty przyjdą do końca stycznia :D gdyby nie doszły mam zadzwonić na początku lutego :] Dostane 800 MSP bo nie kupowałem przez XBox Live Market. Zawsze to coś :)

14. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jakbym teraz migrował to dostałbym te 800 pkt czy rzeczywiście tylko do 10 stycznia?

15. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    nigdzie nie bylo info ze przedluzaja promocje wiec raczej juz nie dostaniesz.

Ja migrowałem 5tego kontem które 400 dni nie bylo online ale mam nadzieje że przejdzie ;) jakby nie patrzec 800msp to 30zł ;p

16. Kaze

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli ogólnie jest teraz sens migrować? Zyskam tym coś?

Jak dla mnie 800msp to 8 złotych bo zawsze kupowałem 10 000msp za 100zł :)( tylko, że teraz spodobało mi się demo Raskulls a nie będę wydawał 100zł tylko po to by kupić jedną grę, a więcej nie mogę bo mało miejsca na dysku mam więc szukałem jakiś promocyjnych rzeczy i się okazało, że przy migracji jest ileś tam punktów za darmo, ale zainteresowałem się tym tydzień za późno .)

17. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sens jest taki ze za migracje nic nie dostaniesz a bedziesz na Polskim LIVE :)

18. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Gdzie ty kupowałeś 10 000 MSP za 100zł? Chyba raczej konto Silver z 10 000 MSP.....

19. Kaze

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak Cru5h, dla nie to bez różnicy bo i tak nie wydaję na jakieś pierdoły dla avatara.

W takim razie nie będę póki co przechodził, dzięki ;D

Wczytywanie...

Poleć forum