1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja konta na XBL PL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deWille, Wrzesień 1, 2011.

1. deWille

deWille Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Capital
    Witam,

Mam konto w usludze XBL w UK praktycznie od momentu wydania x360 czyli juz ładnych pare lat. I generalnie nie mam z tym jakis wiekszych problemow. Kupony Golda i punkty kupuje na allegro - jest to generowane z automatu wiec blyskawica. Zastanawiałem sie jednak ostatnio nad tematem przeniesienia konta do PL. Pytajac krótko : jakie konkretne korzysci przyniosłaby mi ta operacja ??
    tak btw to gram ostatnio dosyc sporo w multi w BF2BC2 i zauwazylem, ze znaczna wiekszosc grajacych jest z UK. Wlasnie nie wiem czy po stronie XBL sa jakies mechanizmy ktore regionalizuja (po lokacji konta w XBL....dziwne by bylo) logowanie do serwerow EA czy akurat tak mi sie trafialo, ze inni gracze byli raczej z tamtego regionu.

Dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli chodzi o plusy i minusy, jest dużo takich tematów. Wpisz w szukajce "migracja". Jeśli przeniesiesz konto na PL, to nie znaczy, że będzie wyszukiwało Polaków. Sam założyłem taki temat i dostałem odpowiedź, że wyszukuje rodaków do gry. Jak się później okazało, to nieprawda.

4. deWille

deWille Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Capital
    a no spoko - poczytalem. Zostaje na razie przy UK. Jakby najbardziej interesowala mnie kwestia multi z graczami z PL i jakis voice-chat podczas rozgrywki w BF2. Ale skoro nie ma znaczenia, gdzie jest zlokalizowane konto to nie widze sensu robic migracji przynajmniej na razie.

pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum