1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja konta oraz pytanie odnośnie golda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamool, Grudzień 22, 2010.

1. Kamool

Kamool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebinia
    Moje problemy wyglądają następująco:
    1) Gry próbuję przenieść konto na Polskę, po akceptacji warunków wyskakuje mi błąd: "The request has timed out. Please try again later." Mieliście cos takiego i jak tak to czy udało się coś zrobic?
    2) Teraz błąd z goldem... Więc, zarejestrowałem drugie konto aby mieć darmowego golda na miesiąc ale okazało się, że gold jest troche dłuższy niż miesiąc. Gdy zarejestrowałem się pod koniec sierpnia to cały czas jest konto gold i jak sprawdzam ile jeszcze posiadam golda to data się tylko zmienia z od 09/2010 do 09/2010 potem 10/2010 do 10/2010 potem 11/2010 do 11/2010 i teraz 12/2010 do 12/2010. I tu pojawiają się pytania:
    a) Gdy MS sam to odkryje dadzą mi bana?
    b) Gdy zgłoszę im to bez (z) podaniem daty rejestracji konta to mnie zbanują, czy usuną członkostwo gold, zmienią na silver i grzecznie podziękują za pomoc w ulepszaniu usługi xbox live (wskazywanie błędów)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    1. Jak wystąpi taki błąd to już nic nie zrobisz.
    2. Niby z jakiej racji ban, to nie Twoja wina.

4. Kamool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebinia
    No naprzykład jakby sprawdzili, że tak dawno się zarejestrowałem i im tego nie zgłosiłem tylko sobie używałem :p? A czym jest spowodowany ten błąd z migracją bo na drugik koncie niepełnoletnim niema takiego błedu tylko pisze, że niepełnoletnim nie wolno migrować?

5. volt222

volt222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zawiercie
    Zależy ile danych podałeś przy rejestracji (może sami pobierają)

6. Kamool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebinia
    Przy rejestracji nic praktycznie nie podałem :p Tylko prawdziwy jest e-mail... Czyli myślicie, że nie powinienem dostać bana jeśli to zgłoszę? A co jak pogram sobie jak najdłużej a oni sami to odkryją to co wtedy?

7. Kamool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebinia
  8. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Wątpię aby coś zrobili, mają więcej na głowie niż takie coś :] Graj i tyle ;D

9. Kamool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebinia
    Noto dobrze ;]

Wczytywanie...

Poleć forum