1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja konta. Potrzebna?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szangg, Styczeń 12, 2013.

1. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Siema.

Mam pytanie o migrację konta. Otóz konto zalożylem jak tylko wszedl xbox live do Polski (na Polskę oczywiście) i istnieje możliwość, że za jakiś czas będę wyjeżdżał do Niemiec. Oczywiście konsola razem ze mną i chciałbym wiedzieć czy będę mógł przenieść konto i czy to w ogóle będzie potrzebne abym mógł grać przez live'a:/?

Próbowałem przed chwilą na nowo założonym koncie przenieść do innego kraju ale ni cholery nie wiem co, gdzie i jak:/ (na stronie xbox.com nie znalazłem takiej opcji bo może na jedno oko jestem ślepy a na drugie nie widze:/)
    Przydałaby się jakaś podpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    ta migracja kont ma dopiero zostać wprowadzona ponownie za jakiś czas jak się nie mylę
    Kiedyś była to wycofali i teraz znowu ma być dostępna co oni kombinują z tym nie wiadomo.

4. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie będzie takiej potrzeby żeby migrować konto te konto które masz wystarczy do gry na live.

5. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox Live w Polsce - migracja konta krok po kroku | Aktualności
    wyskoczyło od razu na googlach, forum to nie wyszukiwarka :)

Poza tym, jeśli chodzi Ci o czas, to raz na jakiś czas można migrować konta(coś około pół roku). Migruje się tak samo konta na wszystkie inne rejony, wszystko masz opisane wyżej.

A jeśli migracji i ją wyłączyli to nie widzę problemu by napisać do supportu Microsoftu by Ci przenieśli ręcznie - oni na prawdę pomagają...

6. szangg

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    !Xadereq no właśnie na tej stronie byłem i próbowałam odszukać tych opcji o których tam piszą ale nie ma:/ w międzyczasie jak ktoś wyżej już napisał wyczytałem, że narazie opcja migracji została wyłączona czy coś takiego bo microsoft ma uruchomić możliwość migracji co 3 m-ce jakoś niby jeszcze w styczniu.

P. S. nie wiem jak tu sie cytuje posty:/

7. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cytowanie - prawy dolny róg - a skoro wyłączyli to zadzwoń do pani Bożenki na infolinię i spytaj czy byłaby taka możliwość - możesz przecież coś pościemniać że wybrałeś zły region i że jesteś tylko przyjazdem w Polsce, etc.

8. szangg

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Dziki za podpowiedz:) Nie narazie mi nie zalezy na migrcji. Tak pytam na niedaleką przyszlosc :)

Wczytywanie...

Poleć forum