1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja Konta U.S. na Polskę, klucz BF3, Punkty GP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ozmatox, Styczeń 3, 2013.

1. ozmatox

ozmatox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    1.Cześć jestem świeżakiem i proszę o odpowiedź bo nie potrafię znaleźć jej na tym forum.
    Jeśli dobrze rozumiem na chwilę obecną nie ma możliwości migracji konta - taka opcja była chyba przez rok ale teraz w ustawieniach konta nie ma takiej możliwości???
    Pisałem na czacie z Microsoftem i powiedzieli, że w połowie stycznia prawdopodobnie pojawi się taka opcja.

Mam stare konto założone w U.S i jak włączę grę na gold to widzę znajomych, ale opcja dołączenia do gry jest "wyszarzona" [​IMG][/url][/IMG]jak wyśle zaproszenie to niestety też nie ma możliwości dołączenia do gry.
    Czy to właśnie oznacza że USA z Europą nie pogra mimo że widzę dostępność znajomych na xbox?

2.Gdybym stworzył nowe konto na Polskę czy istnieje możliwość przeniesienia GP na nowe koto?
    3.Czy można przypisać klucz MP z BF3 na inne konto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Odp: Migracja Konta U.S. na Polskę, klucz BF3, Punkty GP

2. Nie przeniesiesz punktów ani nic innego na drugie konto.
    3. Online pass z np Bf 3 jest przypisany do konsoli więc na drugim koncie powinno tez działać.

Wysłane z mojego SGH-I777 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum