1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja na PL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xDoko, Kwiecień 4, 2011.

1. xDoko

xDoko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam kilka pytań ws. migracji na polski XBL (w tej chwili jestem na USA). Głównymi argumentami "za" są dla mnie możliwość grania z polakami (= mniejsze pingi) i ogólnie wspieranie polskiego rynku.

1. Mam jednak zakupiony komplet SPECTAT, Onslaught Mode i Vietnam do BF:BC2 + Noble Six armor i helmlet (z kodu z GamesComu ten drugi) z Halo Reach do awatara. Czy po migracji stracę możliwość ponownego pobrania tych dodatków?
    2. Jak wygląda sprawa z dostępnością gier, DLC, demek i całej reszty? Poprawiło się coś już od premiery?
    3. Ceny. Ile kosztuje np. 1600 MSP w Polsce (w USA płacę 20$)? Jak wygląda z płatnościami - jest możliwość zapłaty przez PayPal/kartę? Czy tylko jakieś zdrapki i inne bzdury?

Migrując z USA tracę też możliwość głosowej obsługi kinecta i specjalnych ofert dla USA/Kanady, ale to już sprawa drugorzędna. Jak ogólnie oceniacie w tej chwili opłacalność migracji na PL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. xDoko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Filmów i całej reszty tych bzdur i tak nie oglądam - X'a mam do gier. Jedyne, co mnie nie przekonuje do tego, to utrata dodatków zakupionych. Jest szansa, że to naprawią?

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Napisalem ci jak to wyglada. Jezeli w momencie migracji masz wszystko na dysku, to mozesz potem pobierac dowolna ilosc razy.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na pewno. Ja słyszałem że po migracji nie można ściągnąć ponownie :) sprawdzałeś?

8. hubert1249

hubert1249 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Zachodniopomorskiego ;)
    Nie przenos sie. Dni darmowego livea organizowane przez Microsoft omijają Polskę

9. xDoko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Golda i tak mam swojego, więc darmowe dni mnie nie dotyczą. Chodzi głównie o możliwość grania z polakami.

Najważniejsze pytanie moje jest takie: czy będę miał możliwość ściągnięcia zakupionych rzeczy na innej konsoli (wiem, że na tej co mam zaraz mogę, ale muszę przed migracją zapisać wszystko na dysku) lub potem usunąć z dysku mojej konsoli i pobrać od nowa?

10. kocelwwk

kocelwwk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. tak
    2.tak
    3. oj chyba nie

Wczytywanie...

Poleć forum