1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja - problem z wiekiem..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 5HOOGUN, Listopad 30, 2010.

1. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Kiedy rejestrowałem się 2 lata temu nie byłem jeszcze pełnoletni i teraz nie mogę migrować na Polskę ponieważ wyskakuje mi komunikat -> "We are not supporting migration of non-adult account currently."

Zna ktoś sposoby żeby to obejść/zaradzić temu.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Dołączam do pytania :) - mam ten sam problem :(

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mam to samo i mnie to juz nie tyle to martwi bo juz mi to wisi czy tu czy tam wystarczy poszukac polakow na necie dodac do znajomych i grac wspolnie ale pytanie czy oni wogole aktualizuja te daty podane kiedys mam ten sam klopot wpisalem swoja prawdziwa date co najzabawniejsze jestem juz od dawna pelnoletni a nadal u MS widnieje jako niepelnoletni czy to NORMALNE ???Nie maja jakiejs aktualizacji dat czy co ???

5. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Także mam ten problem, aczkolwiek ja naprawdę jestem niepełnoletni. Po prostu nie pomyślałem przy rejestracji, no ale cóż, trudno. Trzeba poczekać, może coś wydadzą, albo usuną tą głupią blokadę.

Mam jedno pytanie, w sumie też chodzi o to. Gdy chcę ściągnąć jakąś grę wulgarną, bądź z występowaniem broni, to występuje mi komunikat, że nie mogę ściągnąć tej gry ze względu na jej ocenę.
    W opcjach rodzicielskich (czy coś takiego) zmieniłem, że mogę grać we wszystkie gry, lecz nadal nie mogę ich ściągać. Powie mi ktoś o co tutaj chodzi ?

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Mógłby mi ktoś podać nr do centrali PL microsoftu, to zadzwonie i wypytam co nieco na temat naszego problemu (numer na stronie xbox.com zaczynający się na 00800 mi nie dziala)

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Dostałem maila od M$yfu z linkiem który ma w czymś pomóc -

http://support.microsoft.com/kb/945418

#Edit w tym linku jest wszystko dokładnie opisane co krok po kroku zrobić

Pozdrawiam :D

8. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Innego numeru niż ten 00800 441 17 96 nie ma ale mogę się mylić, możesz również napisać do nich maila lub napisać na forum xbox.pl

9. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Your account has been Migrated

- To co wyslali w linku jak najbardziej działa, jeśli macie opcje "opuść rodzinę" to z tego też skorzystajcie, to mi pomogło bo miałem przypisanego rodzica..

^& Dodam jeszcze że równo z dniem dzisiejszym kończył mi się live o godzinie 22, po migracji odnowiło mi live o 30 dni . do 2010-1-1 :)

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A ja myslalem ze opusc rodzine to usunac konto xbox live i anulowalem nic z profilem sie nie dzieje po opuszczeniu rodziny ?? to zaraz zmigruje na pl

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Potwierdzam dzialanie tej metody udalo mis ei migrowac konto po opuszczeniu rodziny i jestem w POLSCE :)

12. Shinkex94

Shinkex94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , na koncie rodzica mam zakładke z moim kontem i tam jest opcja usuń z rodziny , co się stanie jeśli siebie usunę? Będe mógł emigrowac na ojczysty kraj?

13. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Dobra, odświeżywszy i to bardzo temat. Ale znajomy prosi abym zapytał więc cytuje:

14. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Nie da rady zmienić wieku. Musi poczekać, aż wiek przekroczy 18, czy ile tam M$ ustawił.

Wczytywanie...

Poleć forum