1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja, punkty microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez coolboy, Listopad 20, 2010.

1. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam pewien problem, otóż przeniosłem swoje konto 11 listopada z UK do Polski, i dostałem już 2 listy od Microsoftu, żebym przeniósł swoje konto a dostane 800 Microsoft points. Problem w tym że już przeniosłem swoje konto wcześniej, a jak wejdę na stronę xbox.com/migrate , to jest tam napisane że będe mógł przenieść konto za rok. Mam jeszcze szanse dostać punkty?

Z góry pozdrawiam.

PS: dostał ktoś już 800 lub 1600 punktów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. philips

philips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Punkty się dostanie do 31 dni od dnia przeniesienia konta.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    e-mail wysyłają automatem ja nie mam konta xbl a i tak dostaję e-mail od MS.

Wczytywanie...

Poleć forum