1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja - punkty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hextor, Grudzień 29, 2010.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Siema mam konto założone gdzieś w sierpniu tego roku... Migrowałem na Polski Live... Minął już miesiąc a ja nadal tych punktów nie otrzymałem. Gdzie mogę owy fakt zgłosić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kiedy migrowałeś? Ja dostałem po miesiącu i klku dniach punkty....

4. 1jedrzej1

1jedrzej1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    ja migrowałem w połowie grudnia 2010, konto mam na pewno przed listopadem 2010. Punktów nadal nie otrzymałem, ale dobrze wiedzieć że przychodzą z opóźnieniem, bo już myślałem że powstał jakiś błąd podczas migracji.

5. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie spokojnie poczekaj powinny być jak narazie z tymi co rozmawiałem każdy je otrzymał. Ja dostałem 1600M$ ( kupowałem wcześniej mapy przed migracją dlatego) generalnie punkty dostaniesz w formie kodu, w wiadomości uważaj żeby omyłkowo jej nie usunąć :) bo i tacy byli....

6. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ale ta wiadomość powinna przyjść na maila czy na konto w XBL?

7. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przyjdzie ci wiadomość na koncie xbox live, nie pamiętam tytułu ale przeczytaj zanim skasujesz.

8. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Panie Jakubie zalogowałem się na stronę i nie otrzymałem wiadomości dotyczącej punktów... Gdzie mogę to zgłosić?

9. MaverickPL

MaverickPL Guest

Zapewne zaskoczy Cie to bardzo, ale owy fakt mozesz zglosic w pomocy technicznej xbox live, na infolini microsoftu.
    Tak... szokujace, maja taki specjalny numer telefonu na ktory mozna dzwonic. Niestety nie reaguja na posty z xboxforum.pl ani krzyczenie przez okno ze ci nie dziala.
    :p

10. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hahaha ale mnie rozwaliłeś... Tylko zwróć uwagę że na ich stronie gdy przechodzisz do zakładki Pomoc Techniczna drogą mailową to można zgłaszać tylko problemy z hardwarem... So what?

11. MaverickPL

MaverickPL Guest

Dlatego wlasnie napisalem o numerze telefonu a nie kontaktu mailowym :p
    No chyba ze jestes takim zawodowcem ze potrafisz gwizdac bity do sluchawki telefonicznej. To zwracam honor i czapki z glow.

Wczytywanie...

Poleć forum