1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja- uniemozliwiona.. co dalej robic ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adham, Grudzień 6, 2010.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam, mam 16,5 lat, chcialem migrowac na Polski XBL.. ale nie ma bata gdyz migracja dla osob pełnoletnich..
    wiec coz.. bede musiał poczekac bo konta nowego robic nie bede gdyz mam je 2 lata i prawie 7K osiagniec..
    wiec moje pytania:

1.- jak mam kod na mapy do GoW2 PL to jak sciagne to bede mogl grac...wersja gry PL a nie wiem jak bedzie z XBL bo jestem zajerestrowany jako Nowo Yorczyk?

2.- taki sam problem z AC: Brotherhood- bo mam kod na 2 mapy do slingla.. gra w werjsi PL ale co z tymi mapami do slingla.. one sciagna sie w wersji ANG..? beda one działac z wersja PL?

bo słyszalem ze np. ME 2 PL (mam tez) i do niego DLC nie działa bo polska wersja gry a dodatek ANG...

3.- mozna aktualnie zmienic jakos date konta, chodzi mi o date urodzenia ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a co z pytaniem nr 1 i 2 ?? ?? pomoze mi ktos ??

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do map jak je ściągniesz są twoje na każdym koncie na tej konsoli będzisz mógł z nich korzystać także nie widzę obaw... Podanie daty, która wskazuje iż jesteś osobą niepełnioletnią na chwilę obocną uniemożliwia migrację, po migracji mapy które masz prawdopodobnie stracisz, ja miałem dodatkowe mapy do COD4 do grania po sieci po migracji nie mam... cóż coś trzeba poświęcić.

Poleć forum