1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

migracja z XBL PL na UK -opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marusiek91, Październik 16, 2012.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam , znalazłem podobnego takiego tematu ,dlatego chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Czy opłaca się przenieść konto z PL na xbox live UK ?

Z tego co zauważyłem jest więcej możliwości np.

MP mamy o wiele tańsze niż u nas
    Można kupować gry taniej

A na Xbox Live polska też szczerze oprócz tego że jesteśmy na rodzimym serwerze to nie widzę żadnych korzyści płynących dla nas .

I czy jak migruje z PL na UK to czy microsoft się d mnie nie doczepi? Jest to legalne??

Proszę o wasze subiektywne odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobre pytanie - podczepiam się - sam jestem ciekawy !

4. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    no i brak odpwiedzi! Co to za forum jak tu sie nie rozmawia... Po prostu profesjonalizm

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    i mamy mniejsze pingi....

Mam konto na UK, i na PL i różnicy wielkiej nie ma, poza tym że jak masz PL to w większości na serwerach grasz z rodakami.
    Z tego co wiem to migracje są już wyłączone. Możesz jedynie założyć nowe konto...

6. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    "MP mamy o wiele tańsze niż u nas" - BZDURA, punkty kupione przez dasha na koncie UK są droższe ze względu na funta. Zdrapki kupione na allegro działają na wszystkich kontach EU, więc cena ta sama.

"Można kupować gry taniej" - BZDURA, gry na żądanie są droższe na koncie UK.

"A na Xbox Live polska też szczerze oprócz tego że jesteśmy na rodzimym serwerze to nie widzę żadnych korzyści płynących dla nas" - Owszem jest więcej rzeczy, ale większość nie działa ze względu na blokadę regionalną.

"I czy jak migruje z PL na UK to czy microsoft się d mnie nie doczepi? Jest to legalne??" - Nie da rady już migrować

"Proszę o wasze subiektywne odpowiedzi" - chyba chciałeś odpowiedzi obiektywne :)

7. Dzemba

Dzemba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe jest to co piszesz... odkad mam fife 13 gram praktycznie tylko przez neta i jeszcze nie zdazylo mi sie abym zagral z jakimis polakami

8. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Dokładnie... z kim grasz zależy od samej gry jak ona dobiera przeciwników. Np. w MW3 z tego co czytałem ludzie narzekają, że dobiera im rodaków i w praktyce wygląda to tak, że są jak wielka rodzina, bo ciągle spotykają się w potyczkach online :)

9. Vish

Vish Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Swords, Irlandia
    A propo migracji - jesli milo pogadacie z supportem to da rade zmigrowac konto, ale proces moze potrwac nawet do 6 tygodni + tracicie wszystkie licencje z konta. Wiec nie wiem czy sie oplaca.

10. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jesli kupie ONLINE PASS na US Xbox Live to czy będzie mi on działał z moim PL Xbox Live (chodzi mi o Battlefield 3 ) ?

11. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn

No ja gram tylko i wyłącznie w serię Call of Duty po XBL więc moja wypowiedź jest subiektywna, w MW automat losuje osoby po pingach (podejżewam że w innych grach jest podobnie). Wiadomo że najmniejsze pingi są do serwerów w Polsce i koło się zamyka.

12. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Akurat nie ważne na jakim regionie ma się konto. Czy na polskim czy na UK to i tak że łączy was tylko z Polakami wynika z tego, że macie najmniejszy ping akurat do polaka. Ja np. mam internet z Dialogu i mam lepsze pingi do niemców i francuzów przez co nie gram z Polakami, chociaż mam konto na PL :)

Wczytywanie...

Poleć forum