1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Migracja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szangg, Styczeń 18, 2013.

1. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jako ze ms od wczoraj uruchomil ponownie migracje kont co 3 m-ce mam pytanie. Mam konto zarejestrowane na PL a chcialbym sprobowac migrowac na UK zeby skorzystac z xbox live rewards czego w PL nie ma dostepnego i na probnym profilu migrowalem na UK ale jak sie zaloguje na xbox.com i mam dostepna usluge xbl rewards to nie bardzo wiem jak tam sie poruszac poniewaz wszystko jest po ang. a to u mnie nie jest najmocnejsza strona:)

Próbowalm znalezc cos w necie ale cos kiepsko mi szlo wiec mam pytanie czy ktos ma do migracji kont jakis polski poradnik:/

Oczywiscnienie do migracji tylko do xbl rewards

I jeszcze takie pytanie czy jesli zrobie migracje na UK to czy gry ktore teraz mam po polsku nadal beda po polsku i czy do tego programu xbl rewards potrzebny jest gold bo na tym testowym koncie golda nie ma, jest tylko ok 300 gs ale jak biore join to xbl rewards to mi wyskakuje ze moj kraj nie ma dostepnej tej uslugi a jak pisalem wczesniej konto juz zostalo przeniesione do UK

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po migracji do UK gry nadal będziesz miał w PL.

Wczytywanie...

Poleć forum