1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MIgracja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matnog89, Styczeń 20, 2011.

1. matnog89

matnog89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wchodząc na rozgrywkę online FIFA 11 ukazuje mi się flaga UK, ale adres mam z US. Robiąc na stronie xbox.bom.pl migracja konto z kilku opcji do wyboru nie mam możliwości wybrania US tylko jest CZECHY, POLSKA, CHILE, COLOMBIA.
    Pytania sa nastepujące:
    1. Jak przejść na region US skoro to nie mam w wyborze migracji konta opcji US ?!
    2. Jeżeli przejde na XBL POLSKA to czy nadal będzie mnie łączyć w grach, np., COD BLACK OPS, HALO: REACH na serwery US? Nie mogę tego ogarnąć :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxowner

xboxowner Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    teoretycznie powinno cie łączyc z tamtymi serverami ale dlaczego nie mozesz migrowac...tego ci nie powiem

4. krukens

krukens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wolałbym dołożyć niewiele i mieć święty spokój...

5. Makiavelli

Makiavelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie możesz migrować konta, ponieważ M$ otworzył migrację tylko dla państw w których w tamtym roku odpalił live. Jak przejdziesz na XBL Polska nadal będzie Cię łączyć, aczkolwiek na XBL Polska jest mniejsza zawartość niż np. w UK, czy USA.

6. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    powinno cie polaczyc moze napisz do M$

7. poliway

poliway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jasne, że będzie Cię łączyć. Ja przeniosłem swoje konto i gram bez problemu. Jednak konto w FIFA trzeba na stronie EA przenieść chyba na Polskę (pewny nie jestem, już nie pamiętam), sama migracja konta xbox live chyba nie zmieni Ci flagi przy profilu w FIFA 11.

9. audi170

audi170 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wsa
    Kupiłem niedawno kod do XBL i aktualizuje go i pisze nie można pobrać informacji z rynku spróbój puźniej cały czas próbóje pisałem do nich ipowiedzieli że mam zmigrowac konto jak zmigrowac konto z Pl do uSA ?

Wczytywanie...

Poleć forum