1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mike Tyson grywalną postacią w grze WWE 13

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 20, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na WWE 13 otrzymają możliwość wcielenia się w Mike'a Tysona. Słynnego boksera, występującego we wspomnianej produkcji, możemy zobaczyć na trailerze oraz screenach.

- Baddest man on the planet powraca – tylko w WWE 13 – powiedział Tyson. - Fani na całym świecie mogą teraz przeżyć to, co ja przeżyłem podczas Ery Attitude. Mike Tyson w nowej odsłonie słynnej serii gier traktujących o wrestlingu pojawi się bowiem jako członek D-Generation X w 1998 roku.

WWE 13 ukaże się 30 października bieżącego roku w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eee jakby jeszcze kierowana przez Nas postać wyglądała jak Tyson to jeszcze by było zjadliwe.. Ale ta postać bardziej przypomina mi Barake (czy jak mu tam) z Team-A (drużyny A)..

Dlatego zbytnio nie jestem zafascynowany tym smaczkiem..

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze to bedzie dodatek do preordera, wiec piszcie dokladnie, a po drugie on wyglada dokladnie tak samo jak wtedy gdy byl czlonkiem DX i wystepowal w WWE, a to bylo z 14 lat temu wiec troche sie zmienil... a po drugie kolego sprawdz sobie jak wyglada Mr. T

5. albinozz

albinozz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    https://www.facebook.com/tylkopunk
    No, ale w sumie Jerricha strzelił w ryj z 2 lata temu?I w tym roku został dodany z paroma ludźmi do HOF?Chyba tak,
    ale co z tego, gdyż Mike Tyson jest bokserem i WWE obecnie to kpina, a nie wrestling.Mam ich gdzies i ich podupczone podejście.Ech...

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    dobra ale tu chodzi o ere Attitude bo bedzie taki tryb i beda zawodnicy z tamtego okresu, tak samo bedzie 2 Kane'ow, 2 Takerow, wspolczesny i z Attitude wiec Tyson jest z Attitude, a jezeli WWE to kpina to co niby nie jest?? TNA?? to jest dopiero cyrk, niestety federacji niezaleznych w Polsce ciezko zobaczyc

7. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Tani chwyt marketingowy. Gry spod szyldu WWE upodobniły się do przeróżnych serii FIFA, CoD, itp. Nie potrafią już nic nowego zaproponować, więc uciekają się do tanich chwytów marketingowych, jak wrzucenie modów Attitude Ery i DLC z celebrytami pokroju Mike Tysona. Kupiłem SvR 2011 i WWE 12. Trzynastki już raczej nie kupię.

Jeżeli dla Ciebie cały pro wrestling, to tylko WWE, TNA i "federacje niezależne", to współczuję. :) Poza tym TNA tworzy o wiele lepszy produkt od WWE ostatnimi czasy.

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a co innego?? wszystkie lucha libre i japonskie federacje sa niezalezne do twojej wiadomosci... tak wiec co jeszcze jest?? oswiec mnie, a nie bedziemy tutaj robic klotni ale obecnie TNA to jest dno, ta federacja wczesniej przedstawiala duzo lepiej i byla konkurencja dla WWE np za sprawa dywizji X i Tag Team, obiu teraz w tej federacji nie ma a gwiazda jest 50 letni Sting i story z ciezarna kobieta i romans z wlascicielka federacji... no super, a co do gry to wcale nie sa mody tylko zupelnie nowe tryby, nikogo nie zmuszam do kupna tej gry ale jakby nie wyszla zadna to oczywiscie by byl placz ze nie ma gry

9. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Lucha libre i puroresu nie podciąga się pod indysy, bo to zupełnie inne rzeczy. Polecam New Japan Pro Wrestling, jeżeli oczekujesz pro wrestlingu na wysokim poziomie. I lepiej przewiń po Raw i Impact - na galach federacji z Nashville dzieje się o wiele więcej. Ale to zupełnie inny temat, więc darujmy sobie.

10. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ach moj ulubiony bokser dolaczy do ulubionego tag teamu w wwe :D Tyson , Triple H i Shawn Michaels :D

11. romun23

romun23 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja chce tam azure widzieć to by dostał w******* od adamka:D

12. albinozz

albinozz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    https://www.facebook.com/tylkopunk
    Tylko Sting, jak i Hogan są w TNA dla promocji świeższych zawodników.Dobra- temat do kłótni, a WWE jak dla mnie to dno i ich usilne szukanie ratingów i siana.Sam wrestling jako słowo w tej po****dającej fedce zostało zakazane...

Wczytywanie...

Poleć forum