1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mikrofon pc do xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sepel1994, Wrzesień 21, 2013.

1. sepel1994

sepel1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Mam takie pytanko odnosnie podłaczenia mikrofonu pc do pada xbox 360. Z tego co zauwazyłem i wyczytałem w necie,oryginalne słuchawki do xbox360 maja wtyk 2,5 mm.I tu nasuwa sie moje pytanie: Czy dałoby rade podłaczyc zwykły mikrofon od pc (minijack 3,5 mm) do pada xbox 360 (microjack 2,5 mm) za pomoca tej przejściówki AC-018 - Adapter | Transfer Multisort Elektronik ?i jeszcze jedno istotne pytanie: czy to bedzie działać?
    Nie interesuja mnie specjalne adaptory sprzedawane na allegro i tym podobnych stronach,poniewaz gram na padzie Onza Razer i one do niego nie pasuja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sepel1994

sepel1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jesli ktos jest zainteresowany moim pytanie,to otrzyma własnie odpowiedz na te niewiadoma. Otóz,gdy kurier przywiózł mi w/w adaper (koszt jednej szt. 2 zł ,jesli zamówi sie powyzej 10 wynosi ok.1,5 zł) sprawdziłem go natychmiast.wszystko działa i pasuje idealnie,do pada od xboxa 360 jak i równiez do Onzy Razer. wiec jesli masz dosyć jednorazowych i niewygodnych słuchawek od xboxa 360 ,które na siłe wciskaja przy konsoli,a masz przy kompie słuchawki z mikrofonem o sto razy lepsze jakosci to wystarczy ze wydasz 2 zł na adapter,który te mozliwosc ci udostępni,a i jakość twojego monologu do przyjaciół umili im uszy. :D

Wczytywanie...

Poleć forum