1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Milo & Kate: Pierwsze informacje. Molyneux wreszcie zrobił rewolucję?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Lipiec 14, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na konferencji TEDGlobal, która odbywa się właśnie w angielskim Oxfordzie, pojawił się Peter Molyenux i jego Milo, wirtualny chłopiec znany z pierwszych prezentacji Kinecta.

Była to pierwsza od czasu ubiegłorocznego E3 publiczna prezentacja Milo, różniąca się od tamtej tym, że do udziału w niej zaproszono jedną z osób z widowni. Miała ona okazję przez około kwadrans pobawić się z Milo - a dokładniej z aplikacją Milo & Kate, bo taką nazwę sklepową nosić będzie ta produkcja.

Okazuje się, że to chłopak, który właśnie przeprowadził się z Anglii do... amerykańskiej Nowej Anglii. Jego rodzice pracują, więc zostawiają go na długi czas samego - wtedy może on wchodzić interakcje z graczami. Prezentacja rozpoczęła się (rozegraną tylko w audio) kłótnią między Milo a rodzicami (poszło właśnie o to, że chłopak siedzi sam), zaproszony z widowni ochotnik mógł z nim o tym porozmawiać i pocieszyć. Pod nieobecność chłopaka gracz (korzystając z magii Kinecta) posprzątał jego pokój, co Milo, po powrocie, zauważył i za co podziękował. W jednej z późniejszych scen (która rozgrywała się już w ogrodzie) ochotnik poprosił Milo, by ten zgniótł ślimaka - podobno po chwili wahania chłopak wykonał prośbę.

Tego typu interakcje mają tworzyć się w grze samo - Milo będzie korzystał z przetwarzania rozproszonego, w związku z czym im więcej graczy będzie się z nim bawić, mówić do niego, wykonywać różne czynności w jego otoczeniu, tym więcej chłopak będzie wiedział. Po jakimś czasie będzie więc znał różne języki, pozna różne zabawy, będzie potrafił znaleźć się w różnych sytuacjach.

Jak mówi Molyneux stworzył Milo, bo zależało mu na takiej formie rozrywki, która dostrzegała by jego, jako człowieka. Filmy, książki, muzyka takich możliwości nie dają. "Uwielbiam rewolucje, i dlatego czekam na przyszłość, jaką przynosi nam Milo" - skomentował kolejne pojawienie się Milo jego projektant.

Wszystko to brzmi bardzo niewiarygodnie (a także trochę niepokojąco...), relację z pokazu składamy zaś tylko z krótkich opinii tych, którzy widzieli go na własne oczy (m.in. dziennikarzy serwisów Forbes i Kotaku). Wkrótce jednak zapis wideo z prezentacji ma pojawić się w sieci - wtedy na pewno do tego tematu wrócimy.

Milo & Kate: Pierwsze informacje. Molyneux wreszcie zrobił rewolucję? / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Bardzo ciekawe info,ten Milo to naprawdę może być rewolucja. Czekam na więcej informacji lub prezentacji :)

4. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Ile razy słyszeliśmy o rzeczach które się 'uczą' od nas? Jak na razie żadna porządnie nie działała.
    Nie mówie że im się nie uda, bo może to akurat ta technologia być rewolucyjna, ale szczerze w to wątpie

5. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    Jesli to ma tak dzialac jak aplikacja na PC'ta "Snikers" to podziekuje... ;)
    Na sztuczna inteligencje jeszcze przyjdzie pora ;)

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Gdy oglądałem pierwszą prezentację, to muszę przyznać zszokowało mnie to :D
    Oby im wyszło :D

7. sierra

sierra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja jestem ciekaw jak będzie reagował jak będe do niego mówił po polsku

8. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapewne Do you speak inglisz? No?! So go away stupid polack (ewentualnie z użyciem paru f***ów :p)
    Czyli dokładnie takie podejście, jakie ma majkro$oft do nas.

Co do samego projektu to fajnie by było, jakby była rewolucja, ale Molyneux już tyle razy cuda na kiju obiecywał, że raczej należy podchodzić do tego z dystansem. ;)

9. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Nie zdziwiłbym się gdyby był na poziomie Snickersa

10. patryk4150

patryk4150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm.. te pierwsze wrażenia z filmików na youtubie były całkiem obiecujące i naprawdę mam duże oczekiwania co do tego projektu.

Kupię Kinecta... ale pod warunkiem, że będą dobre gry ale głównym czynnikiem zakupu będzie właśnie interakcja która jeśli nie będzie dobra to położy projekt na łopatki i już te machacze od sony będą lepsze

Możecie mi powiedzieć na czym polegał błąd w tym snicersie bo ja go pobrałem ale nie pogada bo mam WIN7 i mi piszę, że program przestał działać :/

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dla mnie jest to bardzo ciekawa produkcja, chciałbym zobaczyć efekt końcowy

12. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    To nie jest milo - to jest skynet :)

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    haha :D

ale gierka bardzo ciekawa, przyznam.

14. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    szczerze chciałbym aby to był interfejs główny konsoli a nie tam jakieś kańciaki!!! Fajnie by było powiedzieć do niego np by odtworzył muzyke itp. Albo aby np powiedzieć do niego:
    - włącz mi np nfs shift i pogramy razem
    Taki interfejs konsoli byłby świetny i położyłby soniakowe move a na razie to kinect mi sie nie widzi

15. patryk4150

patryk4150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ehe... .

"Nic ci nie włączę ty sknero puki nie kupisz mi nowego dysku to ja mam cie w ... Masz ultimatum do jutra bo ci save usunę."

A zresztą w podobny sposób zrobili parodię Milo

YouTube - Project Natal Xbox 360 Parody - Milo wants to KILL YOU!

YouTube - IGN Originals: The Real Project Milo Demo for Xbox 360

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum