1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mimo aktualizacji kinect nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez drogba_25, Listopad 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. drogba_25

drogba_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam RGH, wgrałem nowy dush board kilka dni temu bo nie działała mi pewna gra, teraz już działa i myślałem że wszystko OK. ale okazało się że teraz kinect mi nie działa. Konsola wołała o aktualizację z New Xbox Update | Xbox 360 Update Download | Updating Xbox 360 - Xbox.com. Wgrałem więc tą aktualizację z pena. Konsola zakomunikowała że aktualizacja się powiodła i jest OK.
    Niestety :( :( przy próbie uruchomienia gier na kinecta i tak mam info "korzystanie z technologi kinect wymaga aktualizacji systemu" :( :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Musisz ściągnąć z neta najnowszy dash i zmienić nazwę $systemupdate na $$ystemupdate zrzucasz go na pendrive wkładasz do konsoli i uruchamiasz ją za pomocą otwarcia tacki DVD konsola zacznie ci się aktualizować i dogrywać avatary później gdy avatary się dograją konsola automatycznie zaktualizuję sterowniki kinecta

4. drogba_25

drogba_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    zrobiłem trochę inaczej

ściągnąłem z xbox.com/update aktualizację i zmieniłem nazwę katalogu na taka jak napisałeś i wreszcie się udało

5. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Właśnie o to mi chodziło :D Cieszę się że mogłem pomóc

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia: