1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

minecraft allegro 4zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siomo, Wrzesień 14, 2014.

1. siomo

siomo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam, znalazłem coś takiego, MINECRAFT XBOX 360 + GRATIS GRY NAJTANIEJ AUTOMAT (4585713746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    czy jak pobiorę to z konta które mi podadzą będę mógł grać na swoim profilu i mieć tam osiągnięcia i grać multi?
    znalazłem też coś takiego tylko że za 4zł i tam jest napisane że konto nie posiada licencji to znaczy że bym mógł grać tylko na tym koncie co mi podadzą? MINECRAFT XBOX 360 NAJNOWSZA AUTOMAT24/7 + GRATIS (4581642013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wczytywanie...