1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft DLC robiłem wszystko nie daje rady + pytanie o konsola net rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukoo, Grudzień 24, 2013.

1. lukoo

lukoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    Mam kilka pytań, ale na początku chciał bym podkreślić, jestem początkującym użytkowaniem, ale wiem już do czego służą programy FSD ,iso2god ,GUI ,Horizont,xm 360, więc chyba ok

1. Nie mogę sobie poradzić z DLC do Minecrafta robiłem naprawdę wszystko [tak tak szukałem w googlach] no i robiłem z tym całym Content ,sam robiłem ten folder ,później dodawałem go do Horizonta ,który pisał ze wszystko jest dobrze zrobione ,a w xm360 nie dało się znaleźć DLC i ich odblokować po prostu ich nie widział ,Content wrzucałem też na dysk bo mam 4gb więc DLC się tam zmieściły też ich nie widział ,Minecrafta podpinałem na pendraku sformatowanym pod X, i ogólnie odpalam inne gry z dysku twardego na USB np Soulcalibur 5 ,Dirt takedown COD więc wszystko ładnie działa, a z Horizontem miałem styczność jak robiłem GTA 5 i tam właśnie trzeba było zamontować DLC z dvd 1 żeby można było grać ,FSD mam v3.10 , więc naprawdę nie mam pojęcia czemu te DLC nie chcą się wyświetlić w xm360 , zauważyłem ,że jak odpaliłem je w Content Menager to pisało że są odblokowane , nie wiem czy to coś znaczy , no i druga rzecz to w Horizont jak robiłem GTA to pojawił mi się tam folder /00000002/a w nim te 4 pliki , NATOMIAST jak robię w Horizoncie Minecrafta to pisze ,że wszystko wyszło a nie pojawia się żaden folder, więc robiłem to ręcznie a być może dlatego to nie działa

2. To podłączenie konsoli do neta po RGH
    Uznałem ,że to jest nie potrzebne ,bo nie chce grać przez internet i tak nie gram aż tak dużo, i czy jest możliwość , przez to że moja konsola nie jest podłączona do netu to xm360 nie może sobie czegoś pobrać , czy ten program nie łączy się w ogolę z netem ?

3. w FSD w instaler za każdym razem mam włączoną usługę FAKELIVE , i jak ją wyłącze to chodzą mi gry , a jak włącze konsole od nowa to, nie mogę grać bo usługa jest znowu włączona, da się to jakoś zapisać na stałe ?

Życzę wszystkim wesołych świąt !:)))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Horizona nie używaj, bo ci nie będzie potrzebny. Po ściągnięciu DLC do Minecrafta wrzucasz je do tej lokalizacji:
    W XM360 nie musisz już nic odblokowywać.
    2. XM360 nie łączy się z netem.
    3. Włącz fakelive potem naciśnij RB, najedź na Hdd (jeżeli tam masz obecny launch.ini) i naciśnij X. Będziesz miał zapisany nowy launch.ini z włączonym fakelive i już po restarcie od razu będziesz miał to włączone.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum