1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft jak zrobić Enchantment Table

Temat na forum 'Arcade' rozpoczęty przez bbam111, Październik 25, 2013.

1. bbam111

bbam111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy grając w minecrafta na xboxie da się robić samemu różne rzeczy (na kompie do tego służy crafting box) ?
    Ja znalazłem tylko crafting table ale z niego można wybrać tylko rzeczy które się w nim znajdują a samemu stworzyć się nic nie da lub ja tego nie potrafię zrobić .Może ktoś wie jak w xboxie odpalić crafting box

2. Lotnik421 Xbox One

3. White9

White9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na xboxie żeby craftować rzeczy musisz mieć tak jak na kompie crafting table, tyle że na xboxie nie ustawiasz rzeczy w polach tylko wybierasz daną rzecz w craftingu. (po kliknięciu LT na crafting wyświetla ci się okno z rzeczami)

P.S. Radziłbym przejść tutorial :)

4. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Doookladnie, crafting na xboxie wyglada calkiem inaczej niz na PC (moim zdaniem gorzej) wiec radzę przejść tutorial albo obejrzeć jakis wstępny film na YT

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum