1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MINECRAFT - jaka wersja językowa?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez h0r0s, Marzec 5, 2015.

1. h0r0s

h0r0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Chciałbym zakupić synowi Minecrafta. Jestem jednak pogubiony w kwestii wersji językowej. Koniecznie musi być po Polsku. Wydawało mi się, że to jest oczywistość, skoro nawet wersja na PS4 ma lokalizację ... Ale na polskich okładkach widnieje napis, jak na załączonym obrazku. Widziałem jednak podobnie oznaczane gry, gdzie sprzedawcy opisywali wersję jako PL...

Czyli, jak jest? Jaka wersja językowa jest na XBOX LIVE i jaka w oficjalnej, polskiej dystrybucji?

Z góry dziękuję za pomoc
    MH

ImageUploadedByTapatalk1425516221.107594.jpg ImageUploadedByTapatalk1425516513.724084.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam pobraną wersję cyfrową ze strony xbox-a i mam w pełni polską wersję. Dodam tylko, że mając wersję Minecraft-a na xbox360 za wersję na One musiałem zapłacić tylko 17 zł.

Ostatnia edycja: Marzec 12, 2015
    h0r0s lubi to.
  4. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. h0r0s

h0r0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W obu wersjach? Jeżeli kupię pudełkową, z polskim napisem, że jest po angielsku.... to i tak jest po Polsku? :)

6. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Swego czasu uruchomiłem wersję cyfrową i było PL, nie sądzę, że będzie ANG

h0r0s lubi to.
  7. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Mam wersję pudełkową i gra jest PL mimo iż pisze na pudełku że gra w jęz.eng (LOL), jak coś mam na sprzedaż za 40zł jak nowa włożona do konsoli na 1,5h i koniec dzieciak woli gta hehe.

h0r0s lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum