1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Minecraft na RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez John Doent, Listopad 5, 2013.

1. John Doent

John Doent Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Los Angeles, California, United States
    Witam, wiem że sporo tych tematów już tu powstało na ten temat, ale z czytając je nie pomogły mi z moim problemem ... Mianowicie, od tygodnia moze dwóch mam RGH i do końca nie wiem co i jak z tym. Narazie ogarnełem tylko jak wrzucać gry na dysk jak je rozpakować jak dodać DLC i nie które gry XBLA ale za groma nie moge ogarnąć minecrafta... Czytałem coś o odblokowaniu gry w xm360 czy coś takiego. Robiłem to i nie pomogło. W zasadzie nawet bez tego nie ma czegoś takiego że mam gre trial. A problem wygląda tak:

włączam gre w menu głównym biore new game wyrzuca mnie do okna logowania, wybieram profil, i wtedy sie konsola wyłącza. Wcześniej bez ściągania update miałem ładowanie świata itd. i pod koniec napis coś tam fatal error nie pamietam całości bo to pare dni temu było. Wiem że mam FSD 3.0b rev 775 i ten oryginalny dash 2.0.16537.0. Jeżeli jeszcze podać jakieś numerki cyferki to prosze przy okazji napisać gdzie to patrzeć i przepisać ;) Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum